Wodoszczelna sakwa rowerowa boczna na bagażnik SPORT ARSENAL 312 EXPEDICE 20 L yellow

Cena 239,90 zł Od 215,91 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8594166030275

Boczna sakwa rowerowa Sport Arsenal 312 EXPEDICE to mocowana na bagażniku roweru duża wodoszczelna sakwa wyprawowa o pojemności 20 litrów, którą można używać jako pojedynczą torbę transportową lub element zestawu składającego się z dwóch sakw bocznych i sakwy górnej.

Sakwa przeznaczona jest do zaawansowanej turystyki rowerowej (ekspedycyjnej, czyli wielodniowych długodystansowych wypraw z pełnym bagażem - prowiantem, ekwipunkiem biwakowym i wyposażeniem osobistym na cały czas trwania wyjazdu), zaprojektowano ją do jazdy na zróżnicowanym podłożu - po drogach asfaltowych, szutrowych i w terenie, w zmiennych warunkach atmosferycznych - także na skrajne załamanie pogody i ulewne deszcze.

Sakwa mocowana do bagażnika 312 EXPEDICE może służyć do spakowania głównego wyposażenia rowerzysty - śpiwora i maty lub materaca, zapasu odzieży, sprzętu kuchennego, prowiantu, zapasowej części do roweru, pompki i narzędzi, itp.

Sakwę można zamocować do bagażnika tylnego lub zamontowanego na kole przednim roweru, a jej system montażowy składa się z szyny z dwoma hakami oraz elastycznej taśmy z hakiem dolnym. Do jej zamocowania konieczny jest bagażnik z dolnym zaczepem lub dolną poziomą belką.

Komora główna dostępna jest od góry poprzez zawijany komin zapinany czterema taśmami kompresyjnymi z klamrami. Przy pomocy tych taśm do sakwy można też doczepić zewnętrzne elementy bagażu - części namiotu, matę, itp.

Powłokę sakwy wykonano z wodoszczelnego materiału PES/PVC. Aby uzyskać 100% wodoszczelności sakwy należy ją zamknąć poprzez minimum dwukrotne zrolowanie i zapięcie klamrami.

Sakwa SPORT ARSENAL 312 EXPEDICE umożliwia bezpieczny i wygodny transport ekwipunku rowerzysty na szosach i bezdrożach przy każdej pogodzie, jaka może się przytrafić na rowerowym szlaku!

Seria EXPEDICE Sport Arsenal to grupa produktów zaprojektowanych specjalnie do zaawansowanej turystyki rowerowej - wyprawowej, wielodniowej (wielotygodniowej), bez możliwości częstego uzupełniania zapasów.
SZCZEGÓŁY:

 • powłoka sakwy wykonana z wodoszczelnego materiału PES/PVC
 • sakwa jest całkowicie wodoszczelna - zgrzewane łączenia materiału, szczelne rolowane zamknięcie zabezpieczone klamrami
 • mocowanie do bagażnika za pomocą systemu montażu składającego się z dwóch metalowych haków umieszczonych na aluminiowej belce (rozstaw haków jest regulowany, na środku szyny umieszczony jest element blokujący, zapobiegający wypięciu sakwy z bagażnika, do montażu haków dołączono elementy redukcyjne z tworzywa) oraz elastycznej taśmy z hakiem dolnym (konieczny jest bagażnik z dolnym zaczepem lub poziomą dolną belką)
 • duża komora główna zamykana poprzez rolowanie i zabezpieczona czterema klamrami
 • cztery paski z klamrami - do zamykania sakwy oraz mocowania dodatkowego bagażu
 • wewnętrzne usztywnienie sakwy od strony koła
 • elementy odblaskowe 3M
 • górny uchwyt do przenoszenia sakwy

Wymiary:

 • wysokość: 38 cm
 • szerokość: 17 cm
 • długość: 33 cm
 • pojemność: 20 litrów

CENA ZA 1 SZTUKĘ


Sakwa ta jest elementem systemu modułowego EXPEDICE, składającego się z 2 sakw bocznych SPORT ARSENAL 312 i sakwy górnej SPORT ARSENAL 313.

Każdy element tego systemu jest do nabycia osobno, pojemność kompletnego zestawu wynosi 60 litrów.

Szczegóły
Materiał PES/PVC wodoszczelny
Marka Sport Arsenal
Waga 910 g
Kolor producenta yellow
Pojemność 20 L
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Wodoszczelna sakwa rowerowa boczna na bagażnik SPORT ARSENAL 312 EXPEDICE 20 L yellow
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.