Zestaw do prania i impregnacji Grangers Performance Wash&Clothing Repel GRF208

Od 89,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
799756006410
Grangers Performance Wash&Clothing Repel to zestaw dwóch preparatów czyszczących odzież turystyczną i sportową. Ich skład i działanie pozwalają nie tylko na pielęgnacje materiałów wierzchnich odzieży, ale także wypełnienia. Przywracają im oddychalność, puszystość i miękkość. Dzięki hydrofobowej ochronie tkaniny poprawiają się również właściwości termoizolacyjne odzieży.  
Płyn Performance Wash dedykowany jest do prania kurtek z membraną, bluz polarowych, czy ubrań z materiałów technicznych. Niweluje nie tylko zabrudzenia, ale również nieprzyjemne zapachy. Pomaga przywrócić termoizolacyjność oraz miękkość odzieży.  Wystarczy tylko jedna nakrętka! Preparat działa już w wodzie o temperaturze 30˚C. 
Clothing Repel to natomiast płyn impregnujący do odzieży turystycznej. Czyści oraz impregnuje ubrania, podnosząc ich właściwości hydrofobowe. Dzięki temu pozwala utrzymać odzież w idealnym stanie. 

Informacje dodatkowe: 
  • skutecznie czyści odzież 
  • pielęgnuje materiały wierzchnie oraz wypełnienie 
  • eliminuje nieprzyjemne zapachy 
  • przywraca ubraniom ich oddychalność, puszystość i miękkość
  • poprawia właściwości termoizolacyjne odzieży turystycznej 
  • brak konieczności powtórzenia impregnacji do 10 prań
  • działa już przy 30˚C
Szczegóły
Technologie bluesign™
Marka Grangers
Kolor producenta nd
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Zestaw do prania i impregnacji Grangers Performance Wash&Clothing Repel GRF208
Twoja ocena
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.