Zestaw do prania i impregnacji puchu Grangers Down Care Kit GRF146/100

Od 85,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
799756006595
Grangers Down Care Kit to zestaw do prania i impregnacji odzieży i śpiworów z wypełnieniem puchowym. Płyn do prania Wash+Repel świetnie usuwa zabrudzenia oraz nieprzyjemne zapachy, a dodatkowo impregnuje.
Płyn pierze zarówno wypełnienie puchowe jak i materiał wierzchni, nie uszkadzając delikatnego puchu. Twoja ulubiona kurtka puchowa lub śpiwór po praniu odzyska pierwotne właściwości oraz świeży wygląd. Odzież i sprzęt z wypełnieniem puchowych odzyskują sprężystość, oddychalność i termoizolacyjność. Środek skutecznie usuwa zabrudzenia już w temperaturze 30˚C. Pranie w odpowiednich środkach chroni puch oraz nie pozbawia go naturalnego tłuszczu.

Do zestawu dołączone są 3 kulki, które dodaje się do suszenia w suszarce bębnowej. Kulki można dodać także do ostatniego cyklu prania jakim jest delikatne wirowanie (jeśli producent na nie pozwala). Kulki roztrzepują mokry puch, tak aby nie doszło do jego zlepienia. Taki zabieg przyspiesza także czas schnięcia kurtki, oraz sprawia, że puch jest równomiernie rozmieszczony w komorach. Prawidłowe ułożenie puchu wpływa na właściwości kurtki. 

Pranie odzieży puchowej oraz sprzętu należy wykonać dokładnie i bez pośpiechu. Jeśli chcemy, aby nasze rzeczy po praniu wyglądały jak nowe, należy używać właściwych preparatów oraz przestrzegać zaleceń producenta, które znajdziemy na metce. Pranie kurtek puchowych nie jest trudne, ale potrzeba trochę cierpliwości. Kurtka, którą wkładamy do pralki, musi mieć pozapinane wszystkie zamki, guziki, napy czy rzepy. Po dodaniu odpowiednich środków włączamy pranie wraz z płukaniem i wirowaniem (o ile producent nie zaleca inaczej). Jeśli posiadamy suszarkę bębnową, ustawiamy właściwy program oraz dokładamy nasze kulki. Suszenie w suszarce bębnowej jest dopuszczalne tylko w przypadku, gdy producent umieścił stosowne oznaczenie, pozwalające na taką procedurę. W przypadku, gdy nie posiadamy suszarki lub producent nie zaleca takiego suszenia, rozkładamy kurtkę na płasko i co 30-60 minut musimy ręcznie roztrzepywać i rozdzielać puch. Jeśli nie jesteśmy pewni, co do swoich umiejętności lub nie mamy wystarczająco dużo czasu lepiej zlecić takie do profesjonalnej pralni, która ma doświadczenie w praniu odzieży puchowej.

Informacje dodatkowe:
  • płyn do prania puchu Grangers Wash+Repel o pojemności 300 ml;
  • trzy kulki pomagające w rozbijaniu puchu;
  • płyn sprawdza się zarówno do prania odzieży puchowej jak i śpiworów;
  • skuteczne usuwanie zabrudzeń oraz nieprzyjemnych zapachów;
  • odzież oraz sprzęt odzyskują świeży i estetyczny wygląd;
  • poprawa oddychalności oraz właściwości termoizolacyjnych;
  • impregnuje puch, obniżając absorbowanie wilgoci z otoczenia;
  • pielęgnacja puchu oraz poprawa jego sprężystości; 
  • płyn skutecznie usuwa zabrudzenia w temperaturze 30˚C;
  • płyn do prania Grangers posiada certyfikat bluesign™. 

Szczegóły
Technologie bluesign™
Marka Grangers
Kolor producenta nd
Pojemność 300 ml
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Zestaw do prania i impregnacji puchu Grangers Down Care Kit GRF146/100
Twoja ocena
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.