Zestaw Granger's Footwear Care Kit

Od 99,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
799756006670
Poręczny i praktyczny zestaw Granger's do prawidłowej pielęgnacji Twojego obuwia. Zestaw może być stosowany do każdego rodzaju butów.

Zestaw Granger's Footwear Care Kit to starannie dobrane produkty, które przeznaczone są do pielęgnacji obuwia, zarówno górskiego jak i tego używane na co dzień.

Stosując odpowiednie środki do czyszczenia i ochrony butów sprawisz, że Twoje buty będą służyły Ci na nie jednej wyprawie outdoorowej.

Zestaw Footwear Care Kit zawiera spray Granger's Footwear + Gear Cleaner, skutecznie usunie brud oraz nieprzyjemne zapachy z Twojego obuwia, a także plecaka. Poza właściwościami czyszczącymi, spray dba o zachowanie wodoodporności.

Spray Granger's Footwear Repel impregnat, który zadba o to, aby Twoje buty były jak najdłużej suche. Warstwa impregnatu zabezpiecza buty przed przemakaniem, nie ograniczając przy tym ich oddychalności.

Granger's Leather Conditioner to środek pielęgnacyjny do butów skórzanych. Impregnuje, pielęgnuje i chroni skórę przed olejem i plamami. Działa na mokrej i suchej skórze.

Całość zestawu Footwear Care Kit dopełnia szczotka, z drewnianą rączką o twardym włosiu. Szczotka idealnie usunie wszystkie zabrudzenia, nie niszcząc ich. Spiczasta końcówka pozwoli usunąć brud z bieżnika oraz trudno dostępnych miejsc.


Informacje dodatkowe:

  • Footwear + Gear Cleaner (275 ml) środek do czyszczenia obuwia oraz sprzętu, w tym plecaków;
  • Granger's Footwear Repel (275 ml) impregnat zapewniający nienasiąkliwość;
  • Leather Conditioner (75 ml) preparat do pielęgnacji butów skórzanych;
  • szczotka z drewnianą rączką;
  • certyfikat bluesign®
  • wolne od PFC.

Certyfikat bluesign®  oznacza, że zarówno w produkcie jak i w procesie produkcji nie zostały wykorzystane żadne substancję mogące mieć negatywny wpływ na środowisko.
Więcej informacji
Technologie bluesign™
Konserwacja <br>
Marka Grangers
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Zestaw Granger's Footwear Care Kit
Twoja ocena
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.