Zestaw Grangers Clothing Care Kit GRF151

Od 79,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
799756006793

Zestaw Grangers Clothing Care Kit to zestaw trzech produktów do kompleksowej ochrony i pielęgnacji Twoich ubrań. Maraka Grangers to ceniony producent środków do prania, impregnatów oraz preparatów odświeżających.  W ofercie marki znajdziesz zarówno środki do pielęgnacji odzieży, sprzętu jak i butów. Prezentowany zestaw składa się z 2 produktów w standardowych pojemnościach oraz preparatu Active Wash o pojemności 60 ml. 


Grangers Performance Wash to uniwersalny środek do prania odzieży sportowej i turystycznej. Płyn skutecznie usunie zabrudzenia oraz nieprzyjemne zapachy. Po użyciu Twoja odzież odzyska pierwotne właściwości jak oddychalność, termoizolacyjność oraz świetny świeży wygląd. Płyn Performance Wash nadaje się do prania odzieży membranowej, softshelli oraz polarów. 


Drugi środek to Performance Repel Plus. Wygodny impregnat w sprayu, do aktywacji, którego nie jest wymagana obróbka cieplna. Impregnat Grangers nadaje się do każdej odzieży turystycznej, w tym do odzieży z membraną. Autorska formuła APT przywraca odzieży hydrofobowość, nie ograniczając w żaden sposób oddychalności. 


Płyn Active Wash zalecany jest do prania odzieży sportowej. Jednak z wyłączeniem odzieży z membraną, softshelli i windstoperów. Pojemność 60 ml przeznaczona jest na jedno pranie. Preparat do prania skutecznie i trwale usuwa zabrudzenia oraz nieprzyjemny zapach. Poprawia oddychalność, nadaje elastyczność i przywraca świeży wygląd. 

Zestaw zapakowany jest w karton, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako prezent dla podróżnika czy miłośnika outdooru. 


Informacje dodatkowe: 
  • płyn Grangers Performance Wash o pojemności 300 ml;
  • impregnat w sprayu Grangers Performance Repel Plus o pojemności 275 ml;
  • płyn do prania Grangers Active Wash o pojemności 60 ml;
  • preparaty są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska;
  • produkty posiadają certyfikat bluesign;
  • impregnat nadaje się do odzieży z Gore-Tex® lub eVent®;
  • preparaty na bazie wody, bez szkodliwych substancji. 
Szczegóły
Technologie bluesign™
Marka Grangers
Kolor producenta nd
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Zestaw Grangers Clothing Care Kit GRF151
Twoja ocena
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.