Zestaw Grangers do impregnacji i czyszczenia obuwia GRF105

Od 69,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
799756006540

Zestaw Grangers do czyszczenia i impregnacji obuwia zadba o Twoje buty trekkingowych i sportowych. Świetnie poradzi sobie także z zabrudzeniami na śpiworze czy plecaku. Produkty marki Grangers posiadają certyfikat bluesign, który gwarantuje, że wszystkie etapy produkcji nie są szkodliwe dla środowiska. Preparaty dostępne są w wygodniej formie. Butelka z atomizerem pozwala na łatwy i szybki proces czyszczenia i impregnacji. 


W skład zestawu wchodzi płyn do czyszczenia Grangers Footwear + Gear Cleaner. Poradzi sobie z zabrudzonymi butami, plecakiem czy śpiworem. Preparat pozwala także na usunięcie nieprzyjemnych zapachów, przywracając świeży wygląd. Aby pozbyć się zabrudzeń należy spryskać zabrudzone miejsce, odczekać chwilę, po czym pocierając materiał usunąć zabrudzenie miękką ściereczką. Po czyszczeniu należy czystą ściereczką zebrać nadmiar preparatu. 


Drugim środkiem jest impregnat Grangers Footwear Repel, który zadba o wodoodporność Twoich butów. Środek można bezpiecznie stosować do każdego rodzaju obuwia. Buty trekkingowe, buty do biegania czy do codziennego użytku dzięki marce Grangers będą służyć jeszcze lepiej. Impregnat może być również stosowany do butów z membraną! Wykonany na bazie wody, dzięki czemu jest bezpieczny dla środowiska, wydajny, a także szybko się wchłania. Wyczyszczone obuwie należy spryskać płynem, a następnie poczekać aż całkowicie wsiąknie w materiał. Obuwie w momencie impregnacji powinno być wilgotne, a sznurówki usunięte. 


Informacje dodatkowe:

  • płyn do czyszczenia Grangers Footwear + Gear Cleaner o pojemności 275 ml;
  • impregnat do butów Grangers Footwear Repel o pojemności 275 ml;
  • preparaty posiadają certyfikat bluesign™;
  • ekologiczne i wydajne;
  • wygodne użycie, preparaty w butelce z atomizerem;
  • płyn do czyszczenia usuwa zabrudzenia oraz nieprzyjemne zapachy;
  • sprawdzi się również do czyszczenia śpiworów czy plecaków;
  • przywraca świeży estetyczny wygląd;
  • impregnat nadaje się do każdego rodzaju obuwia, również z membraną.


Więcej informacji
Technologie bluesign™
Marka Grangers
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Zestaw Grangers do impregnacji i czyszczenia obuwia GRF105
Twoja ocena
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.