Zestaw Grangers płyn do prania + impregnat do odzieży GRF155

SKU
799756006823

Grangers Performance Wash to uniwersalny środek do prania odzieży sportowej i turystycznej. Płyn skutecznie usunie zabrudzenia oraz nieprzyjemne zapachy. Po użyciu Twoja odzież odzyska pierwotne właściwości jak oddychalność, termoizolacyjność oraz świetny świeży wygląd. Płyn Performance Wash nadaje się do prania odzieży membranowej, softshelli oraz polarów. 


Drugi środek to Performance Repel Plus. Wygodny impregnat w sprayu, do aktywacji, którego nie jest wymagana obróbka cieplna. Impregnat Grangers nadaje się do każdej odzieży turystycznej, w tym do odzieży z membraną. Autorska formuła APT przywraca odzieży hydrofobowość, nie ograniczając w żaden sposób oddychalności. 


Połączenie tych dwóch środków sprawi, że Twoja odzież będzie czysta, zadbana i zaimpregnowana. Odpowiednia pielęgnacja odzież sportowej czy turystycznej przedłuża jej żywotność. A Ty możesz nosić swoje ulubione ubrania jeszcze dłużej. 


Technologia APT - autorska technologia marki Grangers zapewniająca hydrofobowość. Formuła oparta na bazie wody, bez szkodliwych fluorokarbonów. Technologia nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.


Informacje dodatkowe: 
  • płyn Grangers Performance Wash o pojemności 300 ml;
  • impregnat w sprayu Grangers Performance Repel Plus o pojemności 275 ml;
  • preparaty są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska;
  • oba produkty posiadają certyfikat bluesign;
  • impregnat nadaje się do odzieży z Gore-Tex® lub eVent®;
  • preparaty na bazie wody, bez szkodliwych substancji. 
Szczegóły
Technologie bluesign™
Marka Grangers
Kolor producenta nd
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Zestaw Grangers płyn do prania + impregnat do odzieży GRF155
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.