Saszetki do biegania

Pojemna saszetka to wygodny element stroju biegowego. Smartfon, bidon, klucze, baton/żel energetyczny – wszystko to możesz mieć przy sobie dzięki funkcjonalnym pasom, które pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na trening w góry, zawody, czy swój pierwszy bieg miejską aleją – nie daj się zaskoczyć i weź ze sobą wyposażoną saszetkę.

na stronę
na stronę

Saszetki do biegania w sklepie e-horyzont.pl

Saszetki do biegania to wygodny sposób na zabranie ze sobą najpotrzebniejszych drobiazgów podczas biegu. Taki sprzęt pomieści nie tylko klucze i telefon, ale także baton lub żel energetyczny, czy czapkę lub rękawiczki. Innym wygodnym rozwiązaniem są również pasy do biegania, to trochę większa alternatywa dla saszetek, ale wciąż mniejsza niż plecak. Jest w stanie przechować więcej niż saszetka. Większość modeli posiada również miejsce na bidon, z którego możemy wygodnie korzystać podczas aktywności. W ofercie e-horyzont znajdziesz pasy i saszetki biegowe takich marek jak Camelbak czy Pinguin.

Saszetki do biegania jako wygodny sposób na przechowywanie

Saszetka do biegania to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala nam zabrać ze sobą na trening najpotrzebniejsze akcesoria. Ze względu na swoją małą pojemność jest odpowiednia na krótkie trasy, kiedy niezbędne są jedynie klucze i telefon lub jako uzupełnienie większego plecaka do biegania, gdy chcemy mieć najważniejsze drobiazgi w zasięgu ręki. Sprawdza się nie tylko podczas treningów biegowych, ale również podczas trekkingu, czy spokojnego spaceru.

Saszetka do biegania a pas do biegania

Bieg w terenie wymaga odpowiedniego przygotowania. Nie tylko fizycznego, ale również przygotowania odpowiedniego sprzętu. Aby zabrać go ze sobą w wygodny sposób, watro zaopatrzyć się w saszetkę lub pas do biegania. Pozwalają one na wygodne zapakowanie najpotrzebniejszych akcesoriów, podnosząc tym samym komfort biegu. Saszetka do biegania charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, dlatego pomieści zaledwie kilka rzeczy – zazwyczaj klucze, telefon i żel energetyczny. Jest za to lekka i dobrze przylega do ciała, dlatego jest świetnym towarzyszem podczas krótkiego biegu w terenie. Design wielu modeli i ich uniwersalność pozwala również na korzystanie z nich w trakcie uprawiania innych sportów. Na przykład podczas trekkingu, czy spokojnego spaceru. Sprawdza się także na co dzień. Natomiast pas do biegania, to jej większy odpowiednik, zazwyczaj wyposażony jest dodatkowo w miejsce na bidon. Większe modele są w stanie pomieścić także mniejszą kurtkę przeciwdeszczową.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.