Moskitiery do hamaków

Noc pod gołym niebem? W ciepłą letnią porę lub w tropikach? W takim przypadku do spania idealnie nadaje się hamak, a do ochrony przed insektami – moskitiera. Pozwala na spokojny odpoczynek bez obawy o ugryzienia. Modele najlepszych marek, takich jak np. Ticket To The Moon, dbają o Twoją wygodę. Przewiewna siatka, z której wykonane są moskitiery, pozwala na wentylację, a tym samym utrzymanie optymalnej temperatury.

na stronę
na stronę

Zalety moskitier do hamaków

Wyobraź sobie, leżysz na hamaku w zielonym ogrodzie lub tuż przy brzegu jeziora podczas biwaku. Słyszysz spokojny szum otoczenia, odgłosy ptaków i widzisz promienie słońca przedzierające się przez korony drzew. Masz ze sobą książkę, ulubiony napój i całe popołudnie na relaks. Brzmi jak idealne wakacje? By zapewnić sobie jeszcze większy komfort, nieodzownym elementem okazuje się moskitiera, która chroni przed owadami i insektami. Dobrze sprawdza się w zaciszu domowego ogrodu lub na działce, zabezpieczając przed niechcianymi ukąszeniami np. komarów. Pozostaje także nieodzownym elementem wyprawy w tropiki, gdzie może zastąpić namiot podczas upalnych nocy.

Jaką moskitierę do hamaka wybrać

Moskitiera do hamaka to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uchronić się od owadów i insektów podczas wypoczynku, jak i dla tych, którzy planują wyprawę w tropiki. Przy jego wyborze należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego materiał. Dobrym rozwiązaniem są wykonane z poliestrowych materiałów, gdyż są lekkie i praktyczne w użytkowaniu. Inną ważną kwestią jest wielkość oczek – im gęstsza siatka, tym skuteczniej ochroni nas przed insektami. Uwagę powinniśmy zwrócić każde na sposób montażu. W naszym sklepie znajdziesz moskitiery indonezyjskiego producenta Ticket To The Moon, które pasują do wszystkich hamaków bez drążka.

Moskitiery do hamaków w ofercie sklepu e-horyzont.pl

W e-horyzont.pl znajdziesz moskitiery do hamaków sprawdzonych na rynku marek. Jedną z nich jest Ticket To The Moon, która specjalizuje się w projektowaniu i szyciu solidnych hamaków i akcesoriów do nich. Ich produkty swoje zastosowanie znajdują zarówno na campingu, podczas spokojnego biwakowania, czy trekkingu, jak i w zaciszu domowego ogrodu, na działce lub na plaży. Siedziba firmy mieści się na indonezyjskiej wyspie Bali, co z pewnością potęguje uczucie relaksu na hamakach tego producenta. Produkty wykonywane są z dbałością o szczegóły z wytrzymałych materiałów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno hamaki, linki, jak i moskitiery. Te ostanie świetnie sprawdzają się w zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i w podróży. Chronią przed owadami i insektami, zapewniając tym samym upragniony odpoczynek, a nawet spokojny sen.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.