Kartusze gazowe

Wybierasz się na biwak, górską wędrówkę lub camping? Zabierz ze sobą kartusze gazowe, które ułatwią przyrządzenie własnych ciepłych posiłków. Kartusze gazowe są lekkie, dzięki czemu nie obciążają zbytnio Twojego bagażu. Kartusze doskonale sprawdzają się podczas obozów harcerskich, czy spływów kajakowych. Kuchenka i kartusz umożliwią Ci gotowanie w każdym terenie.

na stronę
 1. Kartusz gazowy Pinguin TRAVEL GAS 110 g
  .
  Kartusz gazowy Pinguin TRAVEL GAS 110 g

  Pinguin

  Cena 22,99 zł Od 19,99 zł
 2. Kartusz TRAVEL GAS 450g
  .
  Kartusz TRAVEL GAS 450g

  Pinguin

  Ocena:
  90%
  Cena 39,99 zł Od 37,99 zł
 3. Kartusz Pinguin TRAVEL GAS 220g
  .
  Kartusz Pinguin TRAVEL GAS 220g

  Pinguin

  Cena 15,99 zł Od 13,99 zł
 4. Kartusz TRAVEL GAS 230g
  .
  Kartusz TRAVEL GAS 230g

  Pinguin

  Ocena:
  100%
  Cena 27,99 zł Od 25,99 zł
na stronę

Kartusze gazowe w ofercie sklepu e-horyzont.pl

Wielodniowe wyprawy nie muszą oznaczać jedzenia kanapek i spożywania drogich posiłków na szczytach gór. Wystarczy zajrzeć do sklepu internetowego e-horyzont.pl, aby zaopatrzyć się w kartusz gazowy. Znajdziesz tutaj kartusze gazowe najlepszych marek, takich jak np. Pinguin. Zawarta w kauszach gazowych mieszkanka gazowa propanu, butany i izobutanu umożliwia rozpalenie stabilnego płomienia w kuchence turystycznej oraz ugotowanie pysznego obiadu w każdych, nawet ekstremalnych warunkach. Dostępne są ważące od 110 g do 450 g kartusze gazowe.

Rodzaje kartuszy gazowych

Kartusz gazowy jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ sprawdza się w pawie każdych warunkach, nawet w niskiej temperaturze. Ponadto pozostaje lekki, dzięki czemu nie stanowi zbytniego obciążenia w bagażu. Rodzaje kartuszy gazowych wyróżniamy na podstawie ujścia gazu: jest ono albo zabezpieczone gwintem przykręcanym do kuchenki, albo przebijane. Cała lotna substancja uchodzi po nakłuciu zamknięcia w takich modelach, więc są dobrym wyborem na stacjonarne campingi. Natomiast w kartuszach gazowych do kuchenki turystycznej z gwintem, regulujemy ilość zużytego paliwa. Dzięki temu użyjemy ich więcej niż jeden raz.

Wielozadaniowość kartuszy gazowych

Oprócz campingów i turystycznych wycieczek oraz trekkingu, przenośna kuchenka i paliwo do niej, przydadzą się na rejsach żeglarskich oraz obozach harcerskich. Ponieważ kartusze gazowe są lekkie, miejsce dla nich w swoich plecakach znajdą miłośnicy trekkingu, biwakowania pod gołym niebem i domków letniskowych pozbawionych kuchni. W warunkach domowych przenośny palnik wraz z kartuszem gazowym nie tylko może zastąpić kuchenkę elektryczną w razie jej awarii, ale też pozwala przeżyć remont mieszkania bez wydawania pieniędzy na jedzenie w restauracjach. Wszystkie kartusze gazowe wykonano z trwałych i lekkich materiałów. Modele kartuszy gazowych marki Pinguin mają dodatkowo kapturek zabezpieczający przed ulatnianiem się gazu.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.