Noże turystyczne

Noże turystyczne to bardzo przydatne narzędzia nie tylko w kuchni biwakowej, na campingu, lecz także w trakcie długiej wędrówki. W naszym sklepie znajdziesz produkty renomowanych marek jak np. Victorinox. Noże do kuchni polowej dostępne w naszym sklepie ułatwią Ci przyrządzanie posiłków na świeżym powietrzu. Sprawdź, co przygotowaliśmy w ofercie sklepu e-horyzont.pl!

na stronę
 1. Nóż składany LAGUIOLE DUB011 TRUE HORN black
  Sale
  Nóż składany LAGUIOLE DUB011 TRUE HORN black

  Laguiole

  Cena 129,99 zł Od 119,99 zł
 2. Nóż składany LAGUIOLE DUB015 OLIVE TREE
  Sale
  Nóż składany LAGUIOLE DUB015 OLIVE TREE

  Laguiole

  Cena 129,99 zł Od 119,99 zł
 3. Nóż MUSHROOM ECO029
  Sale
  Nóż MUSHROOM ECO029

  Baladeo

  Cena 69,99 zł Od 62,99 zł
na stronę

Noże turystyczne w ofercie sklepu e-horyzont.pl

Noże turystyczne to bardzo przydatne narzędzia nie tylko w kuchni biwakowej, czy na campingu, lecz także w trakcie wędrówki. Sklep internetowy e-horyzont.pl posiada noże turystyczne oraz wielofunkcyjne scyzoryki takich marek jak Laguiole, Victorinox oraz Baladeo. Noże turystyczne oprócz ostrza mogą posiadać korkociąg, czy otwieracz do butelek, co jest bardzo przydatne w turystycznej kuchni lub podczas przerw na odpoczynek. Oferujemy noże kuchenne, noże składane klasyczne oraz wyposażone w dodatkowe funkcje jak np. korkociąg, czy otwieracz do puszek.

Nóż turystyczny kuchenny, składany, a może scyzoryk?

Wybierając nóż turystyczny, należy przede wszystkim kierować się indywidualnymi preferencjami i przeznaczeniem narzędzia. Nóż turystyczny kuchenny sprawdzi się najlepiej do krojenia owoców, warzyw i przygotowania dań. Nie jest składany ani wyposażony w dodatkowe funkcje, dlatego jego zastosowanie nie wychodzi poza kuchnię turystyczną. Noże turystyczne składane natomiast możemy w bezpieczny sposób schować do kieszeni. Sprawdzają się nie tylko w kuchni turystycznej, ale również na szlaku. Często oprócz ostrza, wyposażone są np. w otwieracz do puszek, czy korkociąg. Scyzoryki natomiast są małe, więc nie zajmują dużo miejsca w turystycznym bagażu, dzięki czemu możesz mieć go zawsze przy sobie.

 Wielofunkcyjność noży turystycznych

Ostrza noży są wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jeden nóż może służyć swojemu właścicielowi nawet przez kilka lat. Niektóre modele posiadają specjalne wcięcia w klindze, które służą do przecinania liny. Można również znaleźć noże, które mają wbudowane śrubokręty. Ostrza noży turystycznych są bardzo ostre i nie wymagają częstego ostrzenia. Większość noży turystycznych jest składanych, istnieją też modele nieskładane, z przeznaczeniem do użytku wyłącznie kuchennego. Ostrza posiadają także blokady, by się nie złożyły w trakcie użytkowania. Noże turystyczne są bardzo przydatne podczas każdego biwaku oraz mają szereg zastosowań. Osoby, którym zależy na wielofunkcyjności, powinny wybrać scyzoryki, na które składają się noże o różnych ostrzach, wkrętaki, śrubokręty, korkociągi, nożyczki oraz wiele innych gadżetów.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.