Softflaski i bidony

Nawodnienie to podstawa podczas biegu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na krótką przebieżkę jesiennym wieczorem, czy zamierzasz pokonać długi dystans w pełnym słońcu. W obu przypadkach nie obejdzie się bez dobrej jakości bidonu z wodą. Jeśli dodatkowo zależy Ci na zachowaniu jak najwięcej miejsca w plecaku lub kamizelce, możesz zdecydować się na softflask, który zmniejsza swoją objętość, kiedy jest pusty.

na stronę
na stronę

Softflaski i bidony w ofercie e-horyzont

Podczas każdego biegu podstawową kwestią pozostaje nawodnienie. Uzupełnianie płynów, w trakcie aktywności pozwała zwiększyć wydajność, wspomaga regeneracje mięśni i zmniejsza uczucie zmęczenia tuż po treningu oraz następnego dnia. By nie zaburzyć gospodarki wodnej w naszym organizmie, należy pamiętać o odpowiedniej ilości przyjmowania płynów, zwłaszcza podczas wzmożonego wysiłku, jakim jest bieganie. W sklepie e-horyzont.pl znajdziesz bidony i softflaski, które ułatwią Ci utrzymanie nawodnienia na odpowiednim poziomie. Oferujemy produkty marek docenianych przez biegaczy np. LifeStraw, czy Source. Elastyczne butelki, to świetne rozwiązanie, jeśli cenisz sobie lekkość akcesoriów i chcesz zachować jak najwięcej miejsca w swoim plecaku biegowym. Dodatkowym udogodnieniem może być filtr do uzdatniania wody. To rozwiązanie pozwala na napełnienie butelki w prawie każdym miejscu, gdy tylko skończy ci się zapas wody.

Softflaski i bidony – wygodne nawodnienie w zasięgu ręki

Podczas wzmożonego wysiłku nawadnianie jest niezwykle istotne. Pozwala nie tylko zwiększyć wydajność, ale także pomaga przyspieszyć proces regeneracji. By móc pić wygodnie podczas aktywności, niezbędny jest wygodny bidon lub softflask. Oba możemy i komfortowy sposób umieścić w plecaku kamizelce, a nawet w pasie biodrowym z odpowiednim uchwytem. Przystosowane do uprawiania sportu nie posiadają zakręcanych korków jak klasyczna butelka, ale specjalne ustniki, dzięki którym możesz napić się w szybki sposób, przy użyciu tylko jednej ręki i bez obawy o zgubienie któregoś z drobnych elementów. Dodatkowo softflaski, wykonane są z miękkiego materiału, który pozwala na złożenie jej do niewielkich wymiarów zaraz po wypiciu wody.

Sloftflaski – czym się wyróżniają?

Są wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza kiedy chcemy ograniczyć miejsce w plecaku lub kamizelce biegowej. Ich konstrukcja i materiał wykonania z miękkich materiałów powoduje, że pozwalają złożyć się do niewielkich rozmiarów, gdy są puste. Z każdym łykiem wody zmniejszają swoją objętość. Sprawia to, że stają się nie tylko lżejsze, ale i niewielkie, dzięki czemu nie odczujesz ich w swoim plecaku biegowym. Na e-horyzont.pl znajdziesz również softflaski z filtrem, pozwalające na uzupełnienie zapasu wody w każdym momencie oraz z długim ustnikiem, który możesz dopasować do swoim potrzeb. Pozwala on na picie bez konieczności używania rąk, dzięki czemu sprawdzi się również w innych sportach.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.