Kurtki wiatrówki męskie

Kurtki wiatrówki męskie to doskonała ochrona przed chłodnym wiatrem. W ofercie znajdziesz idealne wiatrówki na wiosnę i lato, jak i na chłodniejszą porę roku. Lekka wiatrówka doskonale sprawdzi się m.in. na rower czy do biegania. Kurtka wiatroszczelna to także dobry wybór na górskie wędrówki, gdy nie jesteśmy pewni pogody. Niska waga i pakowność sprawiają, że możesz ją mieć zawsze przy sobie. Zadbaj o swój komfort podczas ulubionych aktywności z naszym sklepem turystycznym e-horyzont.pl.

Strona
na stronę
 1. Kurtka softshell Black Diamond DAWN PATROL SHELL MEN black
  .
  Kurtka softshell Black Diamond DAWN PATROL SHELL MEN black

  Black Diamond

  Cena 779,99 zł Od 699,99 zł
 2. Kurtka męska TASMAN JACKET M Black
  Kurtka męska TASMAN JACKET M Black

  Jack Wolfskin

  Od 679,99 zł
 3. Kurtka męska JWP ATMOS JKT M Black
  Kurtka męska JWP ATMOS JKT M Black

  Jack Wolfskin

  Od 819,99 zł
Strona
na stronę

Kurtki wiatrówki męskie w ofercie sklepu e-horyzont.pl

Kurtka wiatrówka to bardzo praktyczny element męskiej garderoby – w szczególności, gdy na zewnątrz panuje wietrzna i deszczowa pogoda, ale jednocześnie jest za ciepło na zakładanie grubego okrycia wierzchniego. Kurtka wiatrówka to ochrona ciała przed wiatrem podczas jazdy na rowerze, pieszych wycieczek, biegania w terenie czy innych aktywności na otwartym powietrzu. W sklepie e-horyzont.pl znajdziecie bardzo duży wybór kurtek męskich wiatrówek doświadczonych na rynku marek: Jack Wolfskin, Fjord Nansen, Black Diamond, Patagonia, czy Columbia. Kurtki zostały wykonane z wysokiej jakości wiatroszczelnych materiałów, które charakteryzują się wysoką oddychalnością i elastycznością. Stworzone w taki sposób, by każdy miłośnik outdooru mógł znaleźć idealny dla siebie model – bez względu na to, czy jego pasją są piesze bądź rowerowe wyprawy górskie, bieganie w terenie, spokojne spacery czy może żeglarstwo. 

Praktyczna ochrona przed wiatrem – kurtka wiatrówka męska

Kurtki wiatrówki to nie tylko ochrona przed wiatrem. Wiele modeli posiada udogodnienia, które poprawiają komfort noszenia oraz poszerzają wachlarz zastosować tego typu odzieży. Rozciągliwe materiały zapewnią swobodę ruchów w trakcie aktywności fizycznej. W ofercie naszego sklepu znajdziecie też modele z kapturem z innowacyjną regulacją, która pozwala na optymalne dopasowanie i tym samym jeszcze lepszą ochronę. W wielu modelach znajdziesz otwory na kciuki, które zapobiegają podwijaniu się rękawów. Niewielkie rozmiary po złożeniu i niska waga prostych kurtek wiatrówek męskich sprawiają, że ten rodzaj odzieży wierzchniej możemy zabrać ze sobą wszędzie – zajmuje mało miejsca w walizce i mieści się w plecaku. Dzięki dodatkowym, wodoodpornym właściwościom, wybrane modele wiatrówek mogą pełnić funkcję kurtki przeciwdeszczowej lub męskiej kurtki miejskiej.

Jak wybrać męską kurtkę wiatrówkę?

Przy wyborze kurtki wiatrowej powinniśmy przede wszystkim kierować się jej przeznaczeniem. To ważne, ponieważ szeroki wybór tego typu odzieży wierzchniej pozwala na jej dopasowanie do różnych form aktywności. Zupełnie czego innego od kurtki oczekuje miłośnik biegu w terenie, gdzie oprócz odpowiedniej ochrony przed wiatrem liczy się także lekkość, jak najmniejsze wymiary po złożeniu i oddychalność lub wentylacja, pozwalające na utrzymanie optymalnej temperatury. Natomiast na górskie wyprawy chłodną porą oprócz wiatroszczelności, niezbędne okaże się ocieplenie, które przede wszystkim uchroni przed mrozem. Również czego innego oczekuje miłośnik sportów wodnych, czy rowerowych. Nie bez znaczenia pozostają również inne kwestie, takie jak rozmieszczenie kieszeni, kaptur oraz regulacja w pasie, które należy dobrać według własnych preferencji.
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.