NAMIOTY 1-OSOBOWE

Podróżujesz w pojedynkę? W takim razie mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – namiot jednoosobowy. W ofercie znajdziesz modele sprawdzonych marek jak: Jack Wolfskin, MSR, czy Pinguin. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przetrwają trudy wielu podróży. Namiot jednoosobowy sprawdzi się doskonale podczas górskiej wędrówki w pojedynkę, spływu kajakowego lub podczas rajdu rowerowego. Z pewnością wykorzystasz go także podczas wielu innych wypraw. Tego typu namiot jest lekki i łatwy w transporcie. W zależności od modelu i ilości bagażu możesz go spakować do plecaka, czy sakwy rowerowej, albo przytroczyć do plecaka.

na stronę
 1. Namiot dwuosobowy Pinguin Arris green
  Sale
  Namiot dwuosobowy Pinguin Arris green

  Pinguin

  Ocena:
  100%
  Cena 829,99 zł Od 649,99 zł
 2. Namiot jednoosobowy MSR HUBBA NX V7 gray
  Sale
  Namiot jednoosobowy MSR HUBBA NX V7 gray

  MSR

  Cena 2 249,99 zł Od 2 024,99 zł
 3. Namiot jednoosobowy MSR HUBBA NX V7 green
  Sale
  Namiot jednoosobowy MSR HUBBA NX V7 green

  MSR

  Cena 2 449,99 zł Od 2 204,99 zł
 4. Namiot jednoosobowy MSR ELIXIR 1 grey
  Sale
  Namiot jednoosobowy MSR ELIXIR 1 grey

  MSR

  Cena 1 199,99 zł Od 1 049,99 zł
 5. Namiot jednoosobowy EXOLIGHT I Steel Blue
  .
  Namiot jednoosobowy EXOLIGHT I Steel Blue

  Jack Wolfskin

  Cena 1 799,00 zł Od 1 439,20 zł
 6. Namiot jednoosobowy MSR ELIXIR 1 green
  Sale
  Namiot jednoosobowy MSR ELIXIR 1 green

  MSR

  Cena 1 199,99 zł Od 1 049,99 zł
na stronę

Namioty jednoosobowe na każde warunki  w ofercie sklepu e-horyzont.pl

Namioty jednoosobowe to lekkie i zajmujące mało miejsca w bagażu rozwiązanie, dlatego bardzo często wybierane jest przez osoby podróżujące pieszo lub rowerem. Na wielodniowe wycieczki, ale także na biwak, w większej grupie, gdzie każdy ma swój namiot. W e-horyzont znajdziesz produkty wiodących marek, mogących poszczycić się dużym doświadczeniem na rynku outdoorowym: Jack Wolfskin, Pinguin, czy MSR. To rozwiązanie dla osób ceniących sobie minimalizm i własną przestrzeń.

Dla kogo odpowiedni jest namiot jednoosobowy?

Namioty jednoosobowe, dostępne w sklepie e-horyzont.pl, idealnie sprawdzają się przy długich wycieczkach w pojedynkę, gdzie liczy się nie tylko miejsce w bagażu, ale także jak najniższa waga wyposażenia. Chcesz zdobywać górskie szczyty albo wyruszyć w dłuższą trasę po kraju? A może wybierasz się w tropiki? Namiot jednoosobowy to idealny wybór dla Ciebie! Sprawdzi się także na biwaku, dla osób ceniących sobie spokój i własną przestrzeń. Wszystkie namioty jednoosobowe wykonane są z trwałego tworzywa, które pozwoli przetrwać Twojemu schronieniu w trudnych warunkach.

Na niską i wysoką temperaturę – namiot jednoosobowy

Podczas mrozów oraz na upalne noce w tropikach – w obu przypadkach świetnym rozwiązaniem okazuje się namiot jednoosobowy. Przy niskiej temperaturze wystarczy rozłożyć jego obie części – wewnętrzną i zewnętrzną, co uchroni użytkownika przed zimnem czy opadami. Ponadto nieprzepuszczająca wilgoci podłoga umożliwia komfortowy odpoczynek. Z kolei w upale, najlepiej rozstawić samą część wewnętrzną (moskitierę). Niektóre modele wyposażone zostały w sypialnię samonośną, bez konieczności użycia śledzi, co stanowi nie tylko ogromną wygodę, ale jest też odpowiedzią na potrzeby minimalistów. Taka sypialnia może bowiem stanowić namiot jednoosobowy lekki, dla tych z nas, którzy nie chcą i nie potrzebują na wyjazd całej konstrukcji. Każdy z namiotów jednoosobowych posiada również praktyczny przedsionek. Szukasz małego namiotu jednoosobowego, który bez trudu zwiniesz i schowasz w plecaku turystycznym? Nie wiesz, jaki namiot jednoosobowy wybrać? Sprawdź naszą ofertę!

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.