Akcesoria i części do namiotów

Przed wyjazdem na biwak czy wyjściem w góry warto zwrócić szczególną uwagę na kompletność namiotu. Sprawdź, czy nie brakuje szpilek, linek, czy w tropiku nie ma żadnego rozdarcia. W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę akcesoriów i części do namiotu – m.in. przedsionki, podłogi do namiotów, maszty, a także zestawy do pielęgnacji, czy naprawy. W czasie podróży warto mieć przy sobie małe akcesoria, jak zestaw naprawczy, który jest w stanie uratować cały wyjazd.

na stronę
 1. Klej elastyczny SEAMGRIP 302701 2 x 7 ml
  Sale
  Klej elastyczny SEAMGRIP 302701 2 x 7 ml

  McNett

  Ocena:
  100%
  Cena 39,90 zł Od 33,99 zł
 2. Taśma naprawcza samoprzylepna TENACIOUS 762151 clear
  Sale
  Taśma naprawcza samoprzylepna TENACIOUS 762151 clear

  Gear Aid

  Ocena:
  90%
  Cena 34,99 zł Od 31,99 zł
 3. Kłódka COMBINATION TSA LOCK
  Sale
  Kłódka COMBINATION TSA LOCK

  Sea To Summit

  Cena 64,90 zł Od 57,99 zł
 4. Kłódka COMBO CABLE TSA LOCK
  Sale
  Kłódka COMBO CABLE TSA LOCK

  Sea To Summit

  Cena 69,90 zł Od 61,99 zł
na stronę

Akcesoria do namiotu – ratunek na biwaku

Akcesoria do namiotu turystycznego są ważnym elementem wyposażenia, gdyż w dużym stopniu wpływają na jego stabilność i chronią nasze rzeczy przed wilgocią. Wyposażenie namiotu od takich marek jak Jack Wolfskin, Sea To Summit, McNett, Grangers, czy Gear Aid cechuje się przede wszystkim wytrzymałością, ponieważ wykonane jest z materiałów najwyższej jakości. Na e-horyzont znajdziesz akcesoria do namiotów takie jak: dodatkowa podłoga do namiotu, kłódka, czy szpilki, które przydadzą się nie tylko na wyprawie turystycznej, ale i na biwaku. Oferujemy również zestawy naprawcze, które pozwolą w szybki sposób uszczelnić szwy namiotu lub uzupełnić niewielkie ubytki w materiale. Za pomocą dwóch łatek i kleju każda mata, namiot, czy odzież, która uległa uszkodzeniu, wystawiając nas na ciężkie warunki atmosferyczne, jest jak nowa.

Na camping i na wyprawę – akcesoria do namiotów

Pamiętajmy też, aby przed wyruszeniem w drogę sprawdzić namiot i akcesoria, a w przypadku usterek – zakupić uszczelniacz do szwów. Dzięki niemu zaoszczędzimy pieniądze! Innym gadżetem, który pomoże nam pozostać suchymi podczas drogi, jest silikonowy impregnat do odzieży. Podczas zdobywania szczytów w obcych krajach, warto mieć ze sobą też kłódkę. Zabezpieczymy nią rzeczy pozostawione w schronisku. Trwałość i skuteczność akcesoriów, gwarantują materiały użyte podczas produkcji. Szpilki, czy maszt do namiotu stworzono z lekkiego aluminium odpornego na rdzewienie, więc posłużą nam przez długi czas. Turyści, którzy udają się na ekstremalne wyprawy, mogą skorzystać ze śledzi w wersji stalowej i odpornej na zaginanie. Natomiast podłogi do namiotu utkano z materiału o wysokim stopniu nieprzemakalności.

Akcesoria do namiotów w ofercie sklepu e-horyzont.pl

Łatki naprawcze, zestawy do czyszczenia i impregnacji sprzętu turystycznego, uszczelniacze do szwów, pasy z klamrami – idealnie sprawdzające się do kompresowania ekwipunku, kłódki, szpilki oraz podłogi to namiotów… To wszystko oraz o wiele więcej znajdziesz na stronie e-horyzont.pl. Wszystkie od doświadczonych na rynku marek: Jack Wolfskin, Sea To Summit, Gear Aid, czy McNett. Akcesoria naprawcze to nieodzowny element każdego wypadu pod namiot – niezależnie od tego, czy wybierasz się kilkudniową wyprawę, czy dwutygodniowy biwak.

Jakie akcesoria do namiotów warto posiadać?

Jest wiele akcesoriów do namiotu, które chociaż nie wchodzą najczęściej w skład tradycyjnego wyposażenia, są bardzo przydatne. Zalicza się do nich między innymi odblaskowe linki, które ułatwiają znalezienie obozowiska po ciemku i wyróżniają nasz namiot na tle innych (to z kolei przydatne jest w przypadku festiwali muzycznych). Prostsze namioty w niższej cenie mogą skorzystać na wymianie zwykłych linek na elastyczne - są one znacznie bardziej funkcjonalne przy nagłych zmianach pogody. Różnorodne półeczki, pojemniki i inne rozwiązania do przechowywania to prawdziwy must have dla zatwardziałych biwakowiczów, którzy w plenerze spędzają długie tygodnie w roku i lubią mieć w obozowisku porządek. Kolejnym ciekawym akcesorium, którego zakup warto rozważyć, jest przyrząd do wyciągania szpilek i śledzi namiotowych - taki hak ułatwia składanie namiotu, minimalizuje ryzyko wygięcia się szpilek czy też zranienia się w przypadku trudnego podłoża. Trudno wyobrazić sobie wygodne obozowanie bez odpowiedniego oświetlenia - obecnie dostępne lampki LED posiadają funkcjonalne uchwyty do podwieszenia w namiocie.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.