Plecaki do biegania

Zastanawiasz się gdzie schować klucze do domu, telefon czy inne gadżety, które potrzebujesz mieć przy sobie w trakcie biegu? W ofercie e-horyzont.pl znajdziesz plecaki do biegania takich marek jak Camelbak, czy Deuter. Posiadają one specjalne systemy wentylacyjne, które zapewniają wysoki komfort, nawet podczas długich dystansów. W zależności od modelu mogą mieć różne wyposażenie: pokrowiec przeciwdeszczowy, duże elementy odblaskowe czy kieszeń na bukłak.

na stronę
 1. Plecak do biegania Deuter SPEED LITE 16 black
  Sale
  Plecak do biegania Deuter SPEED LITE 16 black

  Deuter

  Cena 290,00 zł Od 235,77 zł
 2. Plecak rowerowy Deuter BIKE I 14 steel/midnight
  Sale
  Plecak rowerowy Deuter BIKE I 14 steel/midnight

  Deuter

  Cena 350,00 zł Od 297,50 zł
 3. Plecak rowerowy Deuter BIKE I 14 black
  Sale
  Plecak rowerowy Deuter BIKE I 14 black

  Deuter

  Cena 350,00 zł Od 297,50 zł
 4. Plecak Deuter RACE X marine/dusk
  Sale
  Plecak Deuter RACE X marine/dusk

  Deuter

  Cena 340,00 zł Od 272,00 zł
na stronę

Plecaki do biegania w ofercie e-horyzont

Plecaki do biegania charakteryzują się przede wszystkim lekkością i dobrym dopasowaniem do sylwetki. To sprawia, że nie są zbytnim obciążeniem, ani nie podskakują na plecach w trakcie aktywności. Dodatkowo wykonanie z technicznych materiałów, sprawia, że stają się wytrzymałe. Dopasuj litraż do własnych potrzeb i wybierz jeden z wielu plecaków biegowych dostępnych na e-horyzont.pl.

Czym kierować się przy wyborze plecaka biegowego?

Dobrze dobrany plecak biegowy, powinien w pełni odpowiadać naszym potrzebom. Dlatego oprócz wyjątkowego designu powinien posiadać również kilka cech, które sprawią, że będzie również praktyczny. Jak zatem wybrać plecak, by w pełni odpowiadał naszym potrzebom? Przede wszystkim należy wrócić szczególną uwagę, na specyfikę trasy, czyli przyjrzeć się odcinkom, które zamierzamy pokonywać biegiem – ich długość, trudność terenu oraz ewentualne punkty postoju z możliwością uzupełnienia zapasu wody. Tym samym jesteśmy w stanie określić, jak duży plecak oraz z jaką pojemnością bukłaka jest nam potrzebny. Dobrze dobrany plecak powinien być również dobrze dopasowany do budowy ciała i przylegać do pleców. Skaczące na plecach obciążenie znacznie obniży komfort biegu.

Plecak do biegania a kamizelka do biegania

Dwa bidony z wodą, klucze, telefon, rękawiczki, kijki i żel energetyczny… Gdzie pomieścić to wszystko? Odpowiedź jest prosta – kamizelka do biegania. Podczas aktywności najważniejsze są komfort i wygoda. Dlatego, jeśli musisz zabrać z sobą wiele akcesoriów, warto rozważyć sprzęt do przechowywania, który zbytnio Cię nie obciąży i jednocześnie pozostanie funkcjonalny. Kamizelki do biegania to dobrze dopasowana do ciała alternatywa dla plecaków z bukłakiem.

Na dłuższą trasę lub kiedy wybieramy się w bardziej wymagający teren, wtedy lepszym rozwiązaniem może okazać się plecak do biegania. Te w zależności od litrażu, są bardziej pojemne. Posiadają również bukłak lub umożliwiają jego montaż. Znaczy to, że pozwalają na wygodne picie podczas aktywności. Dlatego są dobry rozwiązaniem na dłuższe dystanse i świetnie sprawdzają się w wymagającym terenie.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.