WSPINANIE

Dla wszystkich osób kochających wspinaczkę zarówno górską, jak i na ściance. W e-Horyzont.pl znajdziesz sprzęt wspinaczkowy najlepszych marek m.in.: Black Diamond, Beal, Stubai czy Petzl. Szeroka oferta pozwala wybrać odpowiednie linki, kaski wspinaczkowe oraz karabinki, czy ekspresy. Na zimowe wyjścia polecamy natomiast czekany i raki, które ułatwią poruszanie się także po oblodzonych szlakach.

Strona
na stronę
 1. Buty wspinaczkowe La Sportiva COBRA blue
  Buty wspinaczkowe La Sportiva COBRA blue

  La Sportiva

  Cena 409,99 zł Od 349,99 zł
 2. Gogle narciarskie SNOWSTRIKE translucent
  .
  Gogle narciarskie SNOWSTRIKE translucent

  Uvex

  Cena 249,99 zł Od 169,99 zł
 3. Gogle narciarskie SKYPER STIMU pink
  .
  Gogle narciarskie SKYPER STIMU pink

  Uvex

  Cena 279,99 zł Od 189,99 zł
 4. Gogle narciarskie CEVRON indigo mat
  .
  Gogle narciarskie CEVRON indigo mat

  Uvex

  Cena 189,99 zł Od 131,99 zł
 5. Gogle narciarskie CEVRON LGL black-pink
  .
  Gogle narciarskie CEVRON LGL black-pink

  Uvex

  Cena 249,99 zł Od 149,99 zł
 6. Gogle narciarskie UVEX F1 white
  .
  Gogle narciarskie UVEX F1 white

  Uvex

  Cena 249,99 zł Od 169,99 zł
 7. Gogle narciarskie UVEX CONTEST FM yellow-chrome
  .
  Gogle narciarskie UVEX CONTEST FM yellow-chrome

  Uvex

  Cena 899,99 zł Od 629,99 zł
 8. Gogle narciarskie UVEX DOWNHILL 2000 LM black
  .
  Gogle narciarskie UVEX DOWNHILL 2000 LM black

  Uvex

  Cena 399,99 zł Od 279,99 zł
 9. Kask narciarski UVEX JAKK+ white-red 52-55 cm
  Sale
  Kask narciarski UVEX JAKK+ white-red 52-55 cm

  Uvex

  Cena 869,99 zł Od 349,99 zł
 10. Kask narciarski UVEX JAKK+ black mat 52-55 cm
  Sale
  Kask narciarski UVEX JAKK+ black mat 52-55 cm

  Uvex

  Cena 869,99 zł Od 349,99 zł
Strona
na stronę

Wspinanie z e-Horyzont.pl

Odpowiedniej klasy sprzęt do wspinaczki odgrywa kluczową rolę podczas tego rodzaju aktywności. Zapewnia bezpieczeństwo, komfort i ułatwia przemieszczanie się po wymagających partiach terenu. Zdaje egzamin nawet wówczas, gdy warunki pogodowe ulegają gwałtownej zmianie. Przy zakupie sprzętu wspinaczkowego powinniśmy kierować się nie tylko naszymi potrzebami i możliwościami. Wybierane przez nas akcesoria powinny być dostosowane do rodzaju wspinaczki, jaki uprawiamy, a także terenu, w jaki zamierzamy się udać. W sklepie e-horyzont.pl oferujemy szeroki wybór sprzętu wspinaczkowego od renomowanych producentów. Znaleźć tu można produkty Sea To Summit, Rock Empire, Milo, Lhotse, Coghlans, Beal, Black Diamond, Bushmen, Camp, Petzl, Fam czy Stubai. Wszystkie elementy sprzętu wspinaczkowego wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na odpowiedni poziom bezpieczeństwa i większy komfort użytkowania.

Odpowiedni sprzęt wspinaczkowy jako klucz do udanej wyprawy

Osoby stawiające pierwsze kroki w tej dziedzinie znajdują na naszej stronie różnorodne produkty, które są niezastąpione podczas każdego rodzaju wspinaczki. Na e-horyzont.pl oferujemy czekany, karabinki i ekspresy, kaski wspinaczkowe, kości, friendy i haki, a także liny. Wszyscy, którzy szukają przyrządów asekuracyjnych i zjazdowych oraz raków lub uprzęży wspinaczkowych, spotykają się tu z szerokim wyborem produktów. Także dla miłośników Via Ferrata, podróżujących w różne części Europy, mamy odpowiedni sprzęt wspinaczkowy. Dobre wyposażenie podczas wyprawy to nie tylko wysoki komfort, ale także bezpieczeństwo, które zwłaszcza we wspinaczce odgrywa ogromną rolę.

Podstawowy sprzęt wspinaczkowy dla początkujących miłośników wspinaczki

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze wspinaczką i próbujesz skompletować niezbędny sprzęt, by udać się na swoją pierwszą ściankę lub skałkę, to jesteś w dobrym miejscu. Na e-horyzont znajdziesz potrzebny Ci sprzęt wspinaczkowy. Niezbędne okażą się bez dwóch zdań: uprząż, lina, przyrządy asekuracyjne, karabińczyki, ekspresy i oczywiście kask. Są one niezbędne, byś w pełni czuł/a się bezpiecznie podczas swoich pierwszych, a także kolejnych wypraw. Cały sprzęt wspinaczkowy znajdziesz na e-horyzont.pl.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.