Mapniki

Planując podróż w góry, najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie. Dlatego warto pamiętać o akcesoriach, które mogą w znacznym stopniu ułatwić wędrówkę. Jednym z nich jest właśnie mapnik. Ten wysokiej jakości powinien być odporny na uszkodzenia mechaniczne i skutecznie chronić mapę przed przemoczeniem. I właśnie takie mapniki od najlepszych marek – Sea To Summit, Coghlans, Sport Arsenal – znajdziesz w sklepie e-horyzont.pl.

na stronę
 1. Mapnik rowerowy na kierownicę SPORT ARSENAL 430 LRC
  .
  Mapnik rowerowy na kierownicę SPORT ARSENAL 430 LRC

  Sport Arsenal

  Cena 39,90 zł Od 35,91 zł
 2. TPU Guide Mapcase mapnik S
  Sale
  TPU Guide Mapcase mapnik S

  Sea To Summit

  Cena 99,90 zł Od 88,99 zł
 3. TPU Guide Mapcase mapnik L
  Sale
  TPU Guide Mapcase mapnik L

  Sea To Summit

  Cena 149,90 zł Od 133,99 zł
 4. TPU Guide Mapcase mapnik M
  Sale
  TPU Guide Mapcase mapnik M

  Sea To Summit

  Cena 129,90 zł Od 115,99 zł
na stronę

Mapnik 

Wybierając się w góry warto zabrać kilka gadżetów outdoorowych, które mogą pomć lub ułatwić wędrówkę. Poza kompasem elektronicznym i krokomierzem, doskonałym dodatkiem na każdą wyprawę jest także lekki i wodoodporny mapnik. Mapniki dostępne w sklepie e-horyzont.pl są odporne na uszkodzenia mechaniczne podczas użytkowania mapy. Folia TPU, z której wykonane zostały mapniki pozwala na wielokrotne zwijanie bez ryzyka o załamania i uszkodzenia. Konstrukcja jest całkowicie zgrzewana, a mocne zamknięcie chroni przed pyłem i wodą.

Mapniki Sea To Summit dostępne w naszym sklepie sprawdzą się prze cały rok. Wysoka odporność na niskie temperatury czyni je niezwodnymi podczas zimowych wędrówek w mroźne dni. Mapniki posiadają paski dzięki czemu możemy przytroczyć go do plecaka, kajaka czy nosić na szyi.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.