Namioty rodzinne

Planujesz wypad pod namiot z całą rodziną? Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku jest namiot rodzinny! Duży i wygodny, który pomieści nawet 6 osób i liczny bagaż. Przestronne przedsionki pozwalają na swobodną organizację. Poczuj się komfortowo, jak w domu, wstawiając do środka meble turystyczne. W naszej ofercie znajdziesz namioty rodzinne takich marek jak: Jack Wolfskin, czy Pinguin.

na stronę
 1. Namiot rodzinny Pinguin CAMPUS 5 DURALU green
  .
  Namiot rodzinny Pinguin CAMPUS 5 DURALU green

  Pinguin

  Cena 2 229,00 zł Od 1 649,00 zł
 2. Namiot rodzinny Pinguin BASE CAMP blue
  .
  Namiot rodzinny Pinguin BASE CAMP blue

  Pinguin

  Cena 1 999,00 zł Od 1 299,99 zł
 3. Rodzinny namiot turystyczny Pinguin INTERVAL 4 blue
  .
  Rodzinny namiot turystyczny Pinguin INTERVAL 4 blue

  Pinguin

  Cena 2 189,00 zł Od 1 449,99 zł
 4. Namiot turystyczny Pinguin CAMPUS 4 green
  .
  Namiot turystyczny Pinguin CAMPUS 4 green

  Pinguin

  Cena 1 279,00 zł Od 849,99 zł
 5. Namiot turystyczny Pinguin CAMPUS 3 green
  .
  Namiot turystyczny Pinguin CAMPUS 3 green

  Pinguin

  Cena 1 149,00 zł Od 799,99 zł
 6. Namiot rodzinny TRAVEL LODGE RT Slate Grey
  .
  Namiot rodzinny TRAVEL LODGE RT Slate Grey

  Jack Wolfskin

  Cena 4 949,00 zł Od 3 959,20 zł
 7. Namiot rodzinny GREAT DIVIDE RT Slate Grey
  .
  Namiot rodzinny GREAT DIVIDE RT Slate Grey

  Jack Wolfskin

  Cena 4 049,00 zł Od 3 239,20 zł
 8. Namiot czterosobowy GRAND ILLUSION IV Slate Grey
  .
  Namiot czterosobowy GRAND ILLUSION IV Slate Grey

  Jack Wolfskin

  Cena 2 249,00 zł Od 1 799,20 zł
 9. Namiot MALAGA IV beige
  Sale
  Namiot MALAGA IV beige

  Fjord Nansen

  Cena 1 099,90 zł Od 929,99 zł
na stronę

Namioty rodzinne na wspólne wakacje od najlepszych marek

Rodzinna wycieczka pod namiot to idealny sposób na spędzenie wspólnie wakacji, czy nawet weekendu. Ważne jest, by znaleźć odpowiedni namiot rodzinny, który zagwarantuje wygodę i pozwoli na wygodne rozmieszenie bagażu w komorach, czy kieszeniach. Duży wybór namiotów rodzinnych zapewnia sklep internetowy e-horyzont.pl. W naszej ofercie znajdziesz duże namioty, które pomieszczą nawet siedem osob! Wszystko od takich marek jak Jack Wolfskin, Fjord Nansen, czy Pinguin.

Komfort na biwaku, dzięki namiotom rodzinnym

Rodzinne wakacje pod namiotem, to czas, który spędzany z bliskimi na łonie natury. Dlatego, aby w pełni cieszyć się otoczeniem natury, z pewnością pomocny okazuje się wysokiej jakości namiot, który pomieści całą rodzinę i zastąpi mieszanie podczas urlopu. Specyfika namiotów rodzinnych polega przede wszystkim na ich rozmiarach i ilości komór. W ten sposób zarówno rodzice, jak i dzieci mają miejsce dla siebie i mogą w wygodny sposób rozmieścić swój bagaż Pozwalają na to również kieszenie w częściach sypialnianych, przypominające często organizery. Innym udogodnieniem pozostaje przestronny przedsionek pozwalający na wstawienie do wnętrza namiotu rodzinnego mebli turystycznych.

Jak wybrać namiot rodzinny? – czyli czym wyróżnia się namiot biwakowy

Namioty rodzinne to przede wszystkim przestronne modele, w których może nocować nawet siedem osób. Natomiast materiał wykonania tego tupu namiotów musi być wytrzymały, nie przepuszczać deszczu oraz skutecznie ochraniać przed wiatrem. Spód nie może przepuszczać wilgoci. Namioty rodzinne posiadają wiele rozwiązań, które zapewniają wszystkim użytkownikom komfort oraz bezpieczeństwo. Jest to między innymi tunelowa konstrukcja, która sprawia, że namiot jest stabilny nawet przy dużych podmuchach wiatru. Pionowe maszty również zwiększają stabilność oraz dają możliwość stworzenia przedsionka. Dzięki nim dorosłe osoby mogą stać wyprostowane. Namiot biwakowy posiada wiele udogodnień, które sprawiają, że wycieczka rodzinna jest jeszcze przyjemniejsza. Dzięki wielu schowkom oraz kieszeniom, w namiocie można zorganizować swój bagaż oraz utrzymać porządek. Namiot posiada również zaczepy np. na lampę, czy linki na pranie. Ma zamykane okna, moskitierę chroniącą przed owadami oraz zamykane otwory wentylacyjne. Namioty rodzinne w sklepie e-horyzont to najlepszy wybór dla całej rodziny oraz gwarancja produktów najwyższej jakości.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.