Odbiór w sklepie

UWAGA! Ze względu na zamknięcie sklepów stacjonarnych w związku z zagrożeniem epidemiologiczym odbiory osobiste zostały wstrzymane do odwołania.

Jedną z form odbioru zamówionych produktów jest odbiór osobisty w wybranym sklepie Horyzont lub Jack Wolfskin oraz w siedzibie firmy FAM w Gdyni (sprawdź nasze sklepy).

Zamówiony towar jest kompletowany w siedzibie sklepu internetowego i wysyłany do wskazanego przez klienta sklepu. Klient otrzymuje potwierdzenie tej wysyłki, a gdy produkt dotrze do wybranego, jego obsługa także informuje klienta (telefonicznie lub e-mailem) o tym, że zamówienie jest gotowe do odbioru.

Klient nie ponosi kosztów przesyłki bez względu na wartość zamówienia. Aby odebrać zamówiony towar należy mieć przy sobie dokument tożsamości lub wydruk e-maila z potwierdzeniem sklepu internetowego o tym, że zamówienie jest zrealizowane i oczekuje już na odbiór w wybranym sklepie.

Formy płatności (podczas składania zamówienia): kartą kredytową, przelewem bankowym przez serwis "PayU", przelewem bankowym własnym.

Czas realizacji zamówienia: do 5 dni roboczych.

Zamówienie należy je odebrać w ciągu 7 dni od powiadomienia Klienta o możliwości odbioru.

 ***

Wymiana i zwrot przesyłek dostarczonych poprzez opcję "odbiór własny w sklepie stacjonarnym"

Klientom realizującym zamówienie poprzez opcję "odbiór własny w sklepie stacjonarnym" przysługuje prawo do zwrotu lub wymiany towaru w terminie 30 dni od odbioru zamówienia, zgodnie z warunkami podanymi w puncie "prawo do zwrotu i wymiany towaru".

Operacja zwrotu lub wymiany na inny produkt (oraz zwrot pieniędzy za zwracany towar na konto Klienta) jest możliwa tylko w sklepie internetowym "e-Horyzont".

Wymieniany produkt należy odesłać do sklepu internetowego na adres:
Turystyczny Sklep Internetowy "e-Horyzont"
firma FAM sp.j.
ul. Rdestowa 67
81-577 Gdynia

Wymieniany produkt powinien być czysty, kompletny i nie uszkodzony.

Przesyłki zwrotnej do sklepu internetowego można dokonać także za pośrednictwem sklepu stacjonarnego w którym nastąpił odbiór zamówienia, konieczne jest uzgodnienie tego z obsługą sklepu stacjonarnego i powiadomienie obsługi sklepu internetowego (telefonicznie lub e-mailem na adres sklep@e-horyzont.pl).

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.