Kurtki ocieplane dziecięce

Ciepła kurtka dziecięca to podstawa ubioru zimową i jesienną porą. Lekka, kolorowa i niezwykle wygodna zimowa kurtka Jack Wolfskin przypadnie do gustu małemu odkrywcy, który wraz z nią będzie pokonywał śnieżne zaspy i przeszkody. Zapewnij swojemu dziecko komfort i ochronę. Kaptur, elementy odblaskowe, praktyczne kieszonki czy regulowane mankiety – sprawdź, co posiada ocieplana kurtka dla Twojego dziecka.

Strona
na stronę
Strona
na stronę

Kurtka ocieplana – obowiązkowy element zimowej garderoby Twojego dziecka

Kurtki ocieplane dziecięce to obowiązkowe wyposażenie każdego dziecka, niezależnie od tego, czy spędza zimę w mieście, czy w górach. Ocieplana kurtka chroni przed zimnem oraz zapewnia dziecku przetrwanie zimy bez nieprzyjemnych chorób. Dzięki odpowiednim materiałom oraz/lub membranom zabawy na śniegu są jeszcze większą atrakcja bez obawy o przemoczenie, czy wychłodzenie. Rodzice, którzy chcą zadbać o zdrowie swojego dziecka, powinni zdecydować się na dziecięcą kurtkę ocieplaną sprawdzonej marki.

Kurtki ocieplane dziecięce w ofercie sklepu e-horyzont.pl

W ofercie sklepu e-horyzont.pl znajdziesz modele kurtek ocieplanych dla dzieci marki Jack Wolfskin. Stworzone są z wytrzymałych i wzmacnianych tkanin jak np. STORMLOCK RIPSTOP, które nie przepuszczają wiatru oraz nie nasiąkają wodą. Jednocześnie jest to materiał oddychający, co oznacza, że prawidłowo odprowadza z organizmu wilgoć. Dodatkowo jest wyjątkowo odporną tkaniną na rozdarcia.

Cechy kurtek ocieplanych dla dzieci

Kurtki ocieplane dla dzieci mają naturalne wypełnienie (kaczy lub gęsi puch) lub syntetyczne, co zapewnia utrzymanie ciepła nawet przy bardzo niskich temperaturach. Dodatkowym ociepleniem są zaopatrzone miejsca, które najszybciej ulegają wychłodzeniu, czyli ramiona i kaptur. Ten ostatni jest regulowany oraz może posiadać odpinane obszycie ze sztucznego futra, co również zapewnia dziecku ciepło. Dodatkowym udogodnieniem jest regulowana szerokość u dołu, pozwalająca dopasować model do sylwetki dziecka. Posiadają również funkcjonalne kieszenie oraz elementy odblaskowe. Kurtki ocieplane dla dzieci są trafnym wyborem na zimę w mieście lub na górskie wędrówki, podczas których temperatura ulega dużemu obniżeniu. Różnorodne modele w ciekawych kolorach są cały czas dostępne w sklepie e-horyzont.pl.

Ocieplenie w kurtkach dziecięcych

W dziecięcych kurtkach ocieplanych stosuje się wypełnienie naturalne – w postaci gęsiego/kaczego puchu lub syntetyczne – z poliestrowych włókien, często pochodzących z recyklingu. Jedno i drugie ma swoje zalety. Kurtki z naturalnym wypełnieniem lepiej izolują od niskiej temperatury zewnątrz. Są też lżejsze i dają się łatwiej skompresować np. do transportu. Jednak tracą swoje właściwości przy kontakcie z wodą. Natomiast syntetyczne ocieplenie, dzięki swoim mikrowłóknom grzeje nawet po przemoczeniu. Jest natomiast nieco cięższe. Wypełnienie w kurtkach dziecięcych jest również grubsze w miejscach, które szybciej tracą ciepło – ramiona i szyja. Dzięki takiemu ociepleniu nawet największe mrozy nie są przeszkodą do zabaw na śniegu.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.