Wkładki do śpiworów

W tej kategorii odnajdziesz wkładki do śpiworów. Stanowią one dodatkową warstwę ciepła podczas chłodnych nocy. Ich zastosowanie jest jednak szersze. Podczas panowania ciepłych temperatur, np. w trakcie podróży w tropikalne miejsca, wkładki zastępują śpiwór. Reguluje temperaturę ciała i odprowadza nadmiar wilgoci. W e-horyzont.pl znajdziesz wkładki do śpiworów znanych marek np. Sea o Summit.

na stronę
na stronę

Wkładki do śpiworów w ofercie e-horyzont.pl

Podróżnik spędza nawet kilkanaście nocy, śpiąc w tym samym śpiworze. Wkładki do niego pomagają zachować higienę oraz zapewniają dodatkowe ocieplenie w niskich temperaturach. Tylko, gdzie można się w nie zaopatrzyć? Z pomocą przychodzi internetowy sklep e-horyzont, w którym znajdziesz produkty firmy Sea To Sumit. Oprócz wkładek do śpiwora, w naszym sklepie znajdziesz także poduszki podróżne oraz wielofunkcyjne koce, które idealnie sprawdzą się na biwaku.

Odpowiednia higiena śpiwora – wkładki dla śpiworów

Śpiwory turystyczne syntetyczna, a zwłaszcza puchowe nie lubią częstego prania, które samo w sobie jest długim i nużącym procesem, wymagającym odpowiednich metod oraz środków. Dlatego z pomocą przychodzą wkładki do śpiworów, które wykonane są z przyjemnych dla skóry materiałów i łatwo się czyszczą. Podczas pieszej podróży z plecakiem lub na biwaku pył, kurz oraz piasek, które wnosimy na sobie do namiotu, znacznie wpływają na wygląd oraz zapach naszego śpiwora. By temu zaradzić, watro skorzystać z tego rodzaju wkładki, którą możemy w łatwy sposób umieścić w śpiworze oraz wyprać samodzielnie. 

Wkładki do śpiworów to także warstwa docieplająca

Jeśli zdecydujemy się odbyć wyprawę w zimniejsze miejsce, potrzebujemy termicznego wkładu do śpiwora, który podniesie jego temperaturę aż o osiem stopni Celsjusza. Stworzony jest z materiału Thermolite o doskonałych właściwościach izolujących i jednocześnie wysokiej przepuszczalności powietrza, więc jest odpowiedni na zimowe wyjazdy. Dzięki temu nasz trzysezonowy śpiwór staję się także odpowiedni na zimowe wypady za miasto, a model letni zabierzemy ze sobą na biwak również wiosną.

Wkładka do śpiwora również idealna na lato

Natomiast na cieplejsze pory roku polecamy wkładki do śpiwora jedwabne bądź bawełniane. Obie tkaniny są trwałe, odporne na wysokie temperatury, mają wysokie właściwości higroskopijne oraz pozyskujemy je z natury. Mogą być używane razem ze śpiworem lub samodzielnie. To rozwiązanie szczególnie sprawdza się latem oraz podczas nocy w tropikach, gdzie nawet zimą panują wysokie temperatury.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.