Figi, bokserki, staniki

na stronę
na stronę

Chyba każda z pań wie, jak wielkie znaczenie odgrywa dobrze dobrana bielizna. Funkcjonalny stanik sportowy to coś więcej niż wygodna i elastyczna odzież. To podstawowy element ubioru, który sprawdzi się nawet podczas wielu godzin sportowych aktywności. Wyruszając na całodniowy trekking, planując wspinaczkę wysokogórską lub wybierając się na wycieczkę rowerową, warto zadbać o wybór takiego stanika sportowego, który pozwoli nam czerpać maksimum przyjemności podczas aktywnego spędzania czasu.

W sklepie internetowym e-Horyzont znajdziemy szeroki wybór staników damskich, majtek damskich oraz bokserek damskich. Produkty od takich marek, jak Brubeck i Jack Wolfskin, zdadzą egzamin podczas każdej aktywności, zapewniając odpowiednią termoregulację. Większość modeli staników sportowych została wykonana w technologii bezszwowej, która gwarantuje szybszy odbiór nadmiaru wilgoci, odprowadzając ją na zewnątrz i chroniąc tym samym organizm przed przegrzaniem i wychłodzeniem.

Dodatkowymi zaletami stanika sportowego i fig damskich jest zastosowanie technologii 3D, która tworzy naturalną strefę termoizolacji. Materiał dostosowuje się do sylwetki, nie krępując ruchów i nie powodując otarć ani podrażnień. Miękka, lekka i elastyczna dzianina sprawia, że noszenie stanika sportowego jest prawdziwą przyjemnością – mogą go nosić także alergicy, ponieważ materiał, z jakiego jest wykonany, nie uczula. Jego dodatkowe właściwości antybakteryjne ograniczają powstawanie nieprzyjemnego zapachu, co zapewnia najwyższy komfort bez względu na warunki panujące na zewnątrz.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.