CAMPING

Ciepłe dni zachęcają do spędzenia czasu na campingu, w namiocie lub na hamaku pod niebem pełnym gwiazd. Odpowiednie przygotowanie to podstawa tego typu wyjazdu, dlatego na e-Horyzont znajdziesz niezbędny sprzęt i wszystkie potrzebne akcesoria, które zabierzesz ze sobą na camping. Namioty, jedno- lub wieloosobowe, śpiwory puchowe lub syntetyczne, kuchenki turystyczne, naczynia, żywność, ta każde wiele innych przydatnych drobiazgów, jak zapalarki, latarki, czy apteczki. Z e-Horyzont spakujesz się na swój wymarzony wyjazd pod namiot!

CAMPING
Strona
na stronę
 1. Śpiwór syntetyczny Pinguin TRAVEL PFM khaki
  .
  Śpiwór syntetyczny Pinguin TRAVEL PFM khaki

  Pinguin

  Cena 279,99 zł Od 189,99 zł
 2. Latarka czołówka Black Diamond SPOT 350 lm rose
  Sale
  Latarka czołówka Black Diamond SPOT 350 lm rose

  Black Diamond

  Cena 199,99 zł Od 159,99 zł
 3. Latarka czołówka Black Diamond REVOLT 350 lm aqua blue
  Sale
  Latarka czołówka Black Diamond REVOLT 350 lm aqua blue

  Black Diamond

  Cena 279,99 zł Od 224,99 zł
Strona
na stronę

Sprzęt campingowy w ofercie sklepu e-Horyzont.pl

W sklepie e-Horyzont.pl znajdziesz niezbędny sprzęt campingowy oraz taki, który zdecydowanie podniesie komfort spędzonego czasu na biwaku. W swojej ofercie posiadamy produkty najlepszych marek z dużym doświadczeniem na rynku outdoorowym, takich jak między innymi: Jack Wolfskin, Pinguin, Deuter, Fjord Nansen, Sea To Summit, Primus, Adventure Menu… oraz wiele innych. W naszym sklepie znajdziesz namioty zarówno jednoosobowe, jak i wieloosobowe oraz rodzinne, a także plażowe. Lekkie śpiwory syntetyczne, ciepłe śpiwory puchowe oraz materace dmuchane i maty. Z nami wyposażysz swoją kuchnię turystyczną w niezbędne meble, naczynia, a także zaplanujesz posiłki.

Niezbędne wyposażenie na campingu

Przyjęło się, że niezbędnym sprzętem podczas biwaku jest przede wszystkim namiot. Oprócz tego oczywiście śpiwór dopasowany do warunków pogodowych oraz materac turystyczny, czy mata samopompująca lub karimata. Jest to absolutne minimum, bez którego nie przenocujemy bezpiecznie w terenie. Kolejną kwestią jest kuchnia turystyczna. Dobrej jakości kuchenka oraz katusz pozwolą na przygotowanie pełnowartościowego posiłku w terenie. W ofercie e-Horyzont.pl znajdziesz również żywność liofilizowaną oraz dania gotowe, czy przekąski. Dodatkowo swoje wyposażenie warto poszerzyć w akcesoria, które podniosą komfort wypoczynku. Są to między innymi meble turystyczne, z których możesz korzystać na świeżym powietrzu, lub w razie deszczu – wstawiając do namiotu.

Biwak jako sposób na odpoczynek

Biwak okazuje się świetnym sposobem na spędzenie czasu. To spokojna forma, która w dużej mierze polega na odpoczynku w otoczeniu zieleni – szumu drzew i jeziora. Odcięcie się od bieżących spraw i obcowanie z naturą przez kilka dni pomaga się odprężyć i naładować baterie na następne tygodnie. Aby podnieść komfort wypoczynku, warto wybrać sprzęt i akcesoria wysokiej jakości, które zapewnią nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo i ułatwią wykonywanie codziennych czynności, jak np. gotowanie, czy mycie. Dlatego w ofercie e-Horyzont.pl znajdziesz nie tylko namioty, śpiwory, maty, czy kuchenki, ale także meble czy prysznice turystyczne. Na spokojny relaks pozwolą Ci także hamaki. Na nasze stronie znajdziesz szeroki wybór jednoosobowych modeli, jak i rodzinnych, z przeznaczeniem do spania, czy umożliwiających chwilę odpoczynku z książką. Wybierz sprzęt do biwakowania, którego potrzebujesz, razem z e-Horyzont.pl

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.