CAMPING

Ciepłe dni zachęcają do spędzenia czasu na campingu, w namiocie lub na hamaku pod niebem pełnym gwiazd. Odpowiednie przygotowanie to podstawa tego typu wyjazdu, dlatego na e-Horyzont znajdziesz niezbędny sprzęt i wszystkie potrzebne akcesoria, które zabierzesz ze sobą na camping. Namioty, jedno- lub wieloosobowe, śpiwory puchowe lub syntetyczne, kuchenki turystyczne, naczynia, żywność, ta każde wiele innych przydatnych drobiazgów, jak zapalarki, latarki, czy apteczki. Z e-Horyzont spakujesz się na swój wymarzony wyjazd pod namiot!

Strona
na stronę
 1. Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml rain
  Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml rain

  Hydro Flask

  Cena 179,99 zł Od 161,99 zł
 2. Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml pineapple
  Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml pineapple

  Hydro Flask

  Cena 179,99 zł Od 161,99 zł
 3. Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml cobalt
  Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml cobalt

  Hydro Flask

  Cena 179,99 zł Od 161,99 zł
 4. Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml black
  Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml black

  Hydro Flask

  Cena 179,99 zł Od 161,99 zł
 5. Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml pacific
  Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml pacific

  Hydro Flask

  Cena 179,99 zł Od 161,99 zł
 6. Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml olive
  Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml olive

  Hydro Flask

  Cena 179,99 zł Od 161,99 zł
 7. Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml white
  Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml white

  Hydro Flask

  Cena 179,99 zł Od 161,99 zł
 8. Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml stone
  Butelka HydroFlask 24oz Standard Mouth 709ml stone

  Hydro Flask

  Cena 179,99 zł Od 161,99 zł
Strona
na stronę

Sprzęt campingowy w ofercie sklepu e-horyzont.pl

W sklepie e-horyzont.pl znajdziesz niezbędny sprzęt campingowy oraz taki, który zdecydowanie podniesie komfort spędzonego czasu na biwaku. W swojej ofercie posiadamy produkty najlepszych marek z dużym doświadczeniem na rynku outdoorowym, takich jak między innymi: Jack Wolfskin, Pinguin, Deuter, Fjord Nansen, Sea To Summit, Primus, Adventure Menu… oraz wiele innych. W naszym sklepie znajdziesz namioty zarówno jednoosobowe, jak i wieloosobowe oraz rodzinne, a także plażowe. Lekkie śpiwory syntetyczne, ciepłe śpiwory puchowe oraz materace dmuchane i maty. Z nami wyposażysz swoją kuchnię turystyczną w niezbędne meble, naczynia, a także zaplanujesz posiłki.

Niezbędne wyposażenie na campingu

Przyjęło się, że niezbędnym sprzętem podczas biwaku jest przede wszystkim namiot. Oprócz tego oczywiście śpiwór dopasowany do warunków pogodowych oraz materac turystyczny, czy mata samopompująca lub karimata. Jest to absolutne minimum, bez którego nie przenocujemy bezpiecznie w terenie. Kolejną kwestią jest kuchnia turystyczna. Dobrej jakości kuchenka oraz katusz pozwolą na przygotowanie pełnowartościowego posiłku w terenie. W ofercie e-horyzont.pl znajdziesz również żywność liofilizowaną oraz dania gotowe, czy przekąski. Dodatkowo swoje wyposażenie warto poszerzyć w akcesoria, które podniosą komfort wypoczynku. Są to między innymi meble turystyczne, z których możesz korzystać na świeżym powietrzu, lub w razie deszczu – wstawiając do namiotu.

Biwak jako sposób na odpoczynek

Biwak okazuje się świetnym sposobem na spędzenie czasu. To spokojna forma, która w dużej mierze polega na odpoczynku w otoczeniu zieleni – szumu drzew i jeziora. Odcięcie się od bieżących spraw i obcowanie z naturą przez kilka dni pomaga się odprężyć i naładować baterie na następne tygodnie. Aby podnieść komfort wypoczynku, warto wybrać sprzęt i akcesoria wysokiej jakości, które zapewnią nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo i ułatwią wykonywanie codziennych czynności, jak np. gotowanie, czy mycie. Dlatego w ofercie e-horyzont.pl znajdziesz nie tylko namioty, śpiwory, maty, czy kuchenki, ale także meble czy prysznice turystyczne. Na spokojny relaks pozwolą Ci także hamaki. Na nasze stronie znajdziesz szeroki wybór jednoosobowych modeli, jak i rodzinnych, z przeznaczeniem do spania, czy umożliwiających chwilę odpoczynku z książką. Wybierz sprzęt do biwakowania, którego potrzebujesz, razem z e-horyzont.pl

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.