Termosy obiadowe

Termosy obiadowe no nic innego jak pojemnik utrzymujący temperaturę obiadu. W ofercie e-horyzont.pl znajdziesz termosy na żywność, w których zabierzesz lunch do pracy lub prowiant na długą górską wędrówkę. Wysokiej jakości materiały użyte przy tworzeniu naczyń termicznych, nie zmieniają smaku potraw. Szeroki wybór modeli o różnych pojemnościach i kolorach sprawia, że nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie coś dla siebie.

na stronę
 1. Termos na jedzenie HydroFlask 12oz Insulated Food Jar chili
  Termos na jedzenie HydroFlask 12oz Insulated Food Jar chili

  Hydro Flask

  Cena 179,99 zł Od 161,99 zł
 2. Termos na jedzenie HydroFlask 18oz FoodFlask pacific
  Sale
  Termos na jedzenie HydroFlask 18oz FoodFlask pacific

  Hydro Flask

  Cena 169,99 zł Od 144,99 zł
na stronę

W podróży i na co dzień – termos obiadowy

Wyobraź sobie, że po długich godzinach wędrówki wchodzisz na szczyt, siadasz na skale, by podziwiać widoki i zaczynasz odczuwać głód. Do schroniska zostało jeszcze kilka kilometrów, a ty nie masz ze sobą nic do jedzenia… Nie brzmi to dobrze. Dlatego zawsze warto mieć przy sobie posiłek w termosie obiadowym. Takie rozwiązanie sprawia, że mamy ciepły obiad nawet po kilku godzinach wyprawy. Ponadto nie wymaga od nas posiadania kuchenki turystycznej. Termos obiadowy to również idealne sprawdzi się w pracy, czy na uczelni, gdy nie chcemy czekać w kolejce do mikrofalówki lub kiedy zwyczajnie nie mamy możliwości odgrzania posiłku.

Termos obiadowy – zabierz ze sobą ciepły posiłek

Termosy obiadowe swoje zastosowanie znajdują zarówno w turystyce, jak i na co dzień. Sprawdzają się świetnie, kiedy nie masz możliwości ogrzania dania na miejscu. Termosy turystyczne utrzymują przez wiele godzin. Dzięki temu wychodząc rano z domu, w porze obiadowej nadal masz ciepły posiłek. To idealne rozwiązanie nie tylko do pracy, ale też w podróż. Kiedy po wielu godzinach wędrówki, wchodzisz na szczyt i zaczynasz odczuwać głód, a do schroniska wciąż daleko, wtedy możesz sięgnąć po ciepły posiłek prosto z termosu obiadowego. Również podczas jednodniowych wycieczek leśnymi ścieżkami, czy podczas zwiedzania zabytkowych miast, ciepły posiłek masz zawsze cos ręką, bez konieczności zabierania ze sobą kuchenki turystycznej.

Termosy obiadowe w ofercie sklepu e-horyzont.pl

W sklepie e-horyzont.pl znajdziesz termosy obiadowe najlepszych marek z doświadczeniem na rynku turystycznym. Są to między innymi Primus, czy Hydro Flask. Produkty tych marek wykonane są z dbałością o szczegóły i materiałów wysokiej jakości. Oferujemy termosy obiadowe o różnej pojemności (od 0,4 do 0,55 l), dzięki czemu dopasujesz idealny rozmiar dla siebie. Na naszej stronie dostępne są również termosy turystyczne dla dzieci. Wyróżniają się mniejszym rozmiarem i ciekawym wzorem, który na pewno przypadnie Twoim pociechom do gustu.  

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.