Akcesoria do hamaków

Przetarta lina? Zbyt mały karabinek? Dzięki dostępnym z naszym sklepie częściom, możesz dać swojemu hamakowi noże życie. W tej kategorii znajdziesz akcesoria przeznaczone do hamaków. Szeroki wybór lin do mocowania, pasów oraz karabinków to możliwość ich montażu, gdzie tylko chcesz. W ofercie sklepu e-horyzont.pl znajdziesz akcesoria najlepszych marek, z doświadczeniem na rynku, takich jak np. Ticket To The Moon.

na stronę
 1. Tarp daszek czterosezonowy Ticket To The Moon FULLMOON TARP green
  Sale
  Tarp daszek czterosezonowy Ticket To The Moon FULLMOON TARP green

  Ticket To The Moon

  Cena 899,99 zł Od 699,99 zł
 2. Daszek do hamaka Ticket To The Moon LIGHTEST TARP green
  Sale
  Daszek do hamaka Ticket To The Moon LIGHTEST TARP green

  Ticket To The Moon

  Cena 699,99 zł Od 559,99 zł
 3. Liny mocujące do hamaka Nautical Rope
  Sale
  Liny mocujące do hamaka Nautical Rope

  Ticket To The Moon

  Cena 59,99 zł Od 49,99 zł
 4. Zadaszenie hamaka Ticket To The Moon MOONTARP green
  Sale
  Zadaszenie hamaka Ticket To The Moon MOONTARP green

  Ticket To The Moon

  Cena 419,99 zł Od 349,99 zł
 5. Taśmy mocujące do hamaka MOON STRAP 2 x 2,6m black
  Sale
  Taśmy mocujące do hamaka MOON STRAP 2 x 2,6m black

  Ticket To The Moon

  Cena 109,99 zł Od 89,99 zł
na stronę

Akcesoria do hamaków w sklepie e-horyzont.pl

W sklepie e-horyzont.pl znajdziesz akcesoria do hamaków, które pozwolą Ci naprawić hamak lub podnieść komfort odpoczynku. W naszej ofercie znajdziesz karabinki, liny, pasy oraz taśmy mocujące, tarpy, daszki i zadaszenia. Wszystko to od firmy Ticket To The Moon, pochodzącej z indonezyjskiej wyspy Bali, która poszczycić się może ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku.  Wszystkie akcesoria wykonywane są w dużą dbałością o szczegóły i z wytrzymałych materiałów, aby każdy produkt służył jak najdłużej.

Tarpy i zadaszenia – wyższy komfort odpoczynku w hamaku

Podczas podróży, a także w zaciszu przydomowego ogrodu tarpy i zadaszenia mogą okazać się niezbędne, by zdecydowanie podnieść komfort odpoczynku. Tego typu sprzęt od indonezyjskiej marki Ticket To The Moon wykonany jest z wytrzymałego i trwałego materiału nylonowego, który charakteryzuje się również odpornością na rozdarcia. To bardzo ważna cecha, zwłaszcza gdy zawieszamy tarp lub daszek w otoczeniu drzew i gałęzi. Tego typu akcesoria chronią przede wszystkim przed szkodliwym promieniowaniem UV w słoneczne dni. Stanowią osłonę przed lekkim deszczem, a także wiatrem. Dzięki temu odpoczynek na świeżym powietrzu staje się jeszcze bardziej komfortowy, bez względu na pogodę. W większości modeli w zestawie znajdziesz linki oraz szpilki, za pomocą których zamocujesz tarp lub zadaszenie na odpowiedniej wysokości. Wybierając model dla siebie, zwróć uwagę na jego kształt. Mogą one przybrać formę prostokąta lub rombu. Na to znaczenie i wpływ na finalny wygląd, a także funkcjonalność.

Liny, taśmy i karabinki do mocowania hamaków

Niezbędnym akcesorium podczas mocowania hamaka z pewnością pozostaje lina lub taśma. Pozwalają one na bezpieczny montaż i tym samym komfortowy wypoczynek między drzewami. Dodatkowo taśmy podczas użycia, dzięki swojej szerokości nie uszkadzają pni oraz nie zrywają kory. Zarówno pasy, jak i liny nie zajmują dużo miejsca po złożeniu, a w zestawie dołączany jest niewielki pokrowiec, który ułatwia transport i przechowywanie. W ofercie e-horyzont znajdziesz również karabinki ułatwiające cały proces mocowania hamaka.

Jakie są rodzaje akcesoriów do hamaków?

Akcesoria do hamaków można podzielić na dwie kategorie. Pierwszą z nich tworzą akcesoria montażowe, które ułatwiają szybkie, wygodne i pewne zawieszenie hamaka turystycznego między drzewami. Użycie właściwych sprawi, że hamak zawieszony na początku urlopu nie osunie się znacznie pod ciężarem ciała przez wiele kolejnych dni. Jakie akcesoria montażowe możesz wybrać w naszym sklepie? To przede wszystkim liny i taśmy mocujące uznanej marki Ticket To The Moon. Co ważne, zaprojektowano je tak, aby nie uszkadzało kory drzew.

Kolejny rodzaj akcesoriów do hamaków turystycznych jest z jednej strony praktyczny, a z drugiej – wpływa na komfort wypoczynku. Najpopularniejszym akcesorium jest bez wątpienia tarp, czyli daszek lub żagiel ochronny, który rozwiesza się nad hamakiem. Ogromny wpływ na komfort leżenia pomiędzy drzewami ma też moskitiera, które zabezpiecza przed owadami. W chłodniejszych porach roku warto wybrać ocieplacz do hamaka, który zakłada się dookoła materaca (od strony podłoża). Taka podpinka jest odporna na działanie wilgoci i tworzy wokół hamaka warstwę ciepłego powietrza.

Dlaczego warto dokupić akcesoria do hamaków?

Głównym powodem zakupu akcesoriów potrzebnych do wypoczynku jest komfort. Akcesoria montażowe usprawniają rozłożenie hamaka. Pozostałe warto dopasować do pogody, pory roku i miejsca wypoczynku. Moskitiera zabezpiecza przed ukąszeniami owadów i jest szczególnie polecana latem nad wodą. Z kolei tarp powinien być na tyle duży, aby zasłaniał przynajmniej większą część hamaka. Taki daszek to pewna ochrona przed deszczem, słońcem, a nawet spadającymi szyszkami, która przyda się zawsze.

Na co zwrócić uwagę, kupując akcesoria do hamaków?

Najważniejszą cechą całego ekwipunku turystycznego jest rozmiar i waga poszczególnych elementów. Nie inaczej jest w przypadku akcesoriów do hamaków. Jeżeli zabierasz hamak jako posłanie na trekking, dbaj o to, aby spakować tylko najpotrzebniejsze akcesoria. Każdy element ekwipunku składa się potem na wagę całego bagażu, który będziesz nosić na plecach. Natomiast gdy planujesz wypoczynek w jednym miejscu i podróż samochodem, zwróć uwagę na wymiary akcesoriów i łatwość ich złożenia.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.