Akcesoria do hamaków

Przetarta lina? Zbyt mały karabinek? Dzięki dostępnym z naszym sklepie częściom, możesz dać swojemu hamakowi noże życie. W tej kategorii znajdziesz akcesoria przeznaczone do hamaków. Szeroki wybór lin do mocowania, pasów oraz karabinków to możliwość ich montażu, gdzie tylko chcesz. W ofercie sklepu e-horyzont.pl znajdziesz akcesoria najlepszych marek, z doświadczeniem na rynku, takich jak np. Ticket To The Moon.

na stronę
 1. Tarp daszek czterosezonowy Ticket To The Moon FULLMOON TARP green
  .
  Tarp daszek czterosezonowy Ticket To The Moon FULLMOON TARP green

  Ticket To The Moon

  Cena 899,99 zł Od 699,99 zł
 2. Daszek do hamaka Ticket To The Moon LIGHTEST TARP green
  .
  Daszek do hamaka Ticket To The Moon LIGHTEST TARP green

  Ticket To The Moon

  Cena 699,99 zł Od 559,99 zł
 3. Zadaszenie hamaka Ticket To The Moon MOONTARP green
  .
  Zadaszenie hamaka Ticket To The Moon MOONTARP green

  Ticket To The Moon

  Cena 419,99 zł Od 349,99 zł
na stronę

Akcesoria do hamaków w sklepie e-horyzont.pl

W sklepie e-horyzont.pl znajdziesz akcesoria do hamaków, które pozwolą Ci naprawić hamak lub podnieść komfort odpoczynku. W naszej ofercie znajdziesz karabinki, liny, pasy oraz taśmy mocujące, tarpy, daszki i zadaszenia. Wszystko to od firmy Ticket To The Moon, pochodzącej z indonezyjskiej wyspy Bali, która poszczycić się może ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku.  Wszystkie akcesoria wykonywane są w dużą dbałością o szczegóły i z wytrzymałych materiałów, aby każdy produkt służył jak najdłużej.

Tarpy i zadaszenia – wyższy komfort odpoczynku w hamaku

Podczas podróży, a także w zaciszu przydomowego ogrodu tarpy i zadaszenia mogą okazać się niezbędne, by zdecydowanie podnieść komfort odpoczynku. Tego typu sprzęt od indonezyjskiej marki Ticket To The Moon wykonany jest z wytrzymałego i trwałego materiału nylonowego, który charakteryzuje się również odpornością na rozdarcia. To bardzo ważna cecha, zwłaszcza gdy zawieszamy tarp lub daszek w otoczeniu drzew i gałęzi. Tego typu akcesoria chronią przede wszystkim przed szkodliwym promieniowaniem UV w słoneczne dni. Stanowią osłonę przed lekkim deszczem, a także wiatrem. Dzięki temu odpoczynek na świeżym powietrzu staje się jeszcze bardziej komfortowy, bez względu na pogodę. W większości modeli w zestawie znajdziesz linki oraz szpilki, za pomocą których zamocujesz tarp lub zadaszenie na odpowiedniej wysokości. Wybierając model dla siebie, zwróć uwagę na jego kształt. Mogą one przybrać formę prostokąta lub rombu. Na to znaczenie i wpływ na finalny wygląd, a także funkcjonalność.

Liny, taśmy i karabinki do mocowania hamaków

Niezbędnym akcesorium podczas mocowania hamaka z pewnością pozostaje lina lub taśma. Pozwalają one na bezpieczny montaż i tym samym komfortowy wypoczynek między drzewami. Dodatkowo taśmy podczas użycia, dzięki swojej szerokości nie uszkadzają pni oraz nie zrywają kory. Zarówno pasy, jak i liny nie zajmują dużo miejsca po złożeniu, a w zestawie dołączany jest niewielki pokrowiec, który ułatwia transport i przechowywanie. W ofercie e-horyzont znajdziesz również karabinki ułatwiające cały proces mocowania hamaka.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.