TURYSTYKA

Wybierasz się w góry, na biwak lub na spływ kajakowy? A może potrzebujesz pojemnej torby podróżnej lub plecak na laptop? W sklepie turystycznym e-horyzont.pl znajdziesz bogata ofertę sprzętu turystycznego i akcesoriów, niezależnie od tego, w jaką podróż się udajesz. Aby ułatwić poszukiwania przygotowaliśmy kilka kategorii, w których znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Zobacz m.in.: plecaki, namioty, śpiwory, akcesoria kuchenne, gadżety turystyczne, a także sprzęt wspinaczkowy, lawinowy oraz żywność liofilizowaną. A to, tylko część z tego, co oferujemy. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

TURYSTYKA
Strona
na stronę
 1. Daszek do nosidełka LittleLife SUN SHADE 145995
  Daszek do nosidełka LittleLife SUN SHADE 145995

  LittleLife

  Cena 139,99 zł Od 109,99 zł
 2. Kompas turystyczny Coghlans TRAIL COMPASS 381235
  .
  Kompas turystyczny Coghlans TRAIL COMPASS 381235

  Coghlans

  Cena 39,99 zł Od 29,99 zł
 3. Kompas turystyczny Silva EXPEDITION GLOBAL 451002
  .
  Kompas turystyczny Silva EXPEDITION GLOBAL 451002

  Silva

  Cena 319,99 zł Od 289,99 zł
 4. Kompas turystyczny Silva RANGER GLOBAL 451001
  .
  Kompas turystyczny Silva RANGER GLOBAL 451001

  Silva

  Cena 199,99 zł Od 179,99 zł
 5. Kompas turystyczny Silva RANGER 451067
  .
  Kompas turystyczny Silva RANGER 451067

  Silva

  Cena 179,99 zł Od 159,99 zł
Strona
na stronę

Wszyscy, którzy regularnie chodzą po górach lub uprawiają sporty wysokogórskie, wiedzą, jak kluczowe znaczenie może odegrać sprzęt turystyczny górski. Przyda się zarówno podczas dłuższych i wielodniowych wędrówek po górach, jak i jednodniowych wypadów w wyższe partie terenu. Warto mieć ze sobą sprzęt górski nawet wówczas, gdy planujemy zatrzymać się w schronisku – w końcu nigdy nie wiadomo, jak potoczy się nasza wędrówka i jak będą zmieniać się warunki pogodowe danego dnia.

 

W asortymencie sklepu E-horyzont znajduje się różnorodny sprzęt turystyczny górski od wiodących producentów. Jack Wolfskin, Pinguin, Sea To Summit, Silva, Goal Zero, The North Face, Source czy Yeti to tylko kilka z marek dostępnych w sklepie. Znajdziemy tu wszystko, co potrzebne do nocowania i gotowania w terenie. W ofercie znajdują się lekkie i wytrzymałe namioty dla kilku osób oraz wyposażenie do spania: śpiwory dla dorosłych i dzieci, karimaty, siedziska, dmuchane materace, maty samopompujące oraz wkładki do spania. Nie brak tu szerokiego asortymentu naczyń do gotowania, akcesoriów do przyrządzenia posiłku, a wreszcie nawet żywności liofilizowanej i energetycznej. Odpowiednie akcesoria w E-horyzont znajdą dla siebie wszyscy zajmujący się trekkingiem i profesjonalną wspinaczką. Do tego szeroki wybór wytrzymałych i funkcjonalnych plecaków oraz toreb, które wykorzystamy podczas wyjazdów.

 

Sprawdź szeroki wybór sprzętu turystycznego górskiego w sklepie internetowym E-horyzont i wybierz odpowiednie akcesoria dla siebie!  

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.