Koszulki oddychające dziecięce

 1. Dziecięca koszulka SUNSHINE HUT LONGSLEEVE KIDS gulf stream
  Dziecięca koszulka SUNSHINE HUT LONGSLEEVE KIDS gulf stream

  Jack Wolfskin

  Cena 129,99 zł Od 89,99 zł
 2. Koszulka dziecięca SUNSHINE HUT LONGSLEEVE KIDS night blue
  Koszulka dziecięca SUNSHINE HUT LONGSLEEVE KIDS night blue

  Jack Wolfskin

  Cena 129,99 zł Od 89,99 zł
 3. Koszulka G LS BRAND TEE midnight blue
  Koszulka G LS BRAND TEE midnight blue

  Jack Wolfskin

  Cena 109,99 zł Od 89,99 zł
 4. Koszulka termoaktywna dziecięca DRY 'N COSY LONGSLEEVE KIDS night blue
  Koszulka termoaktywna dziecięca DRY 'N COSY LONGSLEEVE KIDS night blue

  Jack Wolfskin

  Cena 109,99 zł Od 87,99 zł

Dzięki koszulkom oddychającym dziecięcym z łatwością stworzymy zestaw „na cebulkę” dla naszej pociechy. W sam raz na chłodne poranki, kiedy trzeba wyruszyć do szkoły, lub weekendowe wypady w góry, gdy pogoda zmienia się z godziny na godzinę. Bez obaw – koszulki oddychające dziecięce sprawdzą się zarówno podczas codziennych aktywności, jak i wielogodzinnych trekkingów. Za sprawą dużej oddychalności oraz elastyczności materiału, odzież zapewni dziecku komfort w każdych okolicznościach.

Znalezienie idealnej odzieży dziecięcej to nie lada wyzwanie! Jak pogodzić odpowiedni komfort z wysoką jakością materiału i atrakcyjnym designem? Producenci dziecięcych koszulek oddychających mają na to rozwiązanie. Oferowana przez nich odzież jest wielofunkcyjna oraz uniwersalna – z powodzeniem można ją nosić zarówno podczas wyższych temperatur, jak i wówczas, gdy pogoda nieco się pogorszy. W razie potrzeby wystarczy włożyć na nie ulubioną bluzę lub kurtkę przeciwdeszczową i nasza pociecha może kontynuować zabawę na świeżym powietrzu.

Materiał, z jakiego wykonane są dziecięce koszulki oddychające, cechuje się niezwykłą lekkością, przez co dziecko z łatwością może schować je do plecaka lub torby na ramię. Dzięki aktywnej regulacji wilgoci pozwolą skutecznie uniknąć nieprzyjemnego uczucia pocenia się i zapewnią komfort na cały dzień. Producenci zadbali także o wyposażenie koszulek oddychających dziecięcych w filtr UV na poziomie 40+ - wszystko po to, aby odpowiednio chronić skórę naszych pociech w upalne dni.

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.