BIEGANIE

Bieganie to sport, który daje poczucie wolności i pozwala zadbać nie tylko o fizyczną kondycję, ale także o spokój ducha. Dostarcza endorfin, poprawiając samopoczucie, a uprawiany w odpowiedni sposób, pozytywnie wpływa na organizm. Aby w pełni cieszyć się tymi korzyściami, należy zaopatrzyć się w sprzęt, który nie tylko będzie wspomagać nas w trakcie biegu, ale również zadba o nasze zdrowie.

Strona
na stronę
 1. Plecak do biegania Deuter SPEED LITE 16 black
  Sale
  Plecak do biegania Deuter SPEED LITE 16 black

  Deuter

  Cena 290,00 zł Od 235,77 zł
 2. Latarka czołówka Black Diamond ASTRO 250 lm aluminium
  Sale
  Latarka czołówka Black Diamond ASTRO 250 lm aluminium

  Black Diamond

  Cena 99,99 zł Od 84,99 zł
 3. Plecak rowerowy Deuter BIKE I 14 steel/midnight
  Sale
  Plecak rowerowy Deuter BIKE I 14 steel/midnight

  Deuter

  Cena 350,00 zł Od 297,50 zł
 4. Plecak rowerowy Deuter BIKE I 14 black
  Sale
  Plecak rowerowy Deuter BIKE I 14 black

  Deuter

  Cena 350,00 zł Od 297,50 zł
 5. Koszulka do biegania The North Face TRUE RUN S/S red
  Sale
  Koszulka do biegania The North Face TRUE RUN S/S red

  The North Face

  Cena 149,00 zł Od 119,99 zł
 6. Kurtka do biegania ODLO Essential Light Black
  Sale
  Kurtka do biegania ODLO Essential Light Black

  Odlo

  Cena 299,95 zł Od 239,99 zł
 7. Plecak Deuter RACE X marine/dusk
  Sale
  Plecak Deuter RACE X marine/dusk

  Deuter

  Cena 340,00 zł Od 272,00 zł
Strona
na stronę

Wybór produktów biegowych e-horyzont.pl

Oferta sklepu e-horyint.pl zawiera wyposażenie niezbędne do biegu w terenie. Dlatego znajdziesz tu zarówno odzież oraz buty, jak i sprzęt i akcesoria wspierające Cię podczas wysiłku. Decydując się na tego typu trening, warto zaopatrzyć się w sprzęt od sprawdzonych producentów. W e-horyzont.pl znajdziesz produkty takich marek jak: Jack Wolfskin, Odlo, The Nort Face, czy Black Diamond.

Odzież i akcesoria do biegania

Przy wyborze odzieży oraz akcesoriów biegowych warto zastanowić się, w jakim terenie i w jaką pogodę zamierzamy trenować. Nie wszystko jednak da się przewidzieć, dlatego niektóre elementy wyposażenia uznawane są na niezbędne bez względu na typ treningu. Oprócz podstawowego stroju, na który składają się: dobrze dopasowane buty, oddychająca koszulka, wygodne spodnie/spodenki, wyprofilowane skarpetki oraz opcjonalnie okrycie wierzchnie, ważne jest również nawodnienie. Dlatego w sklepie e-horyzont.pl znajdziesz plecaki, kamizelki oraz pasy z miejscem na zamocowanie bidonu, co pozwoli na wygodne picie bez zwalniania tempa. By jednak w pełni cieszyć się bezpiecznym treningiem, warto również zaopatrzyć się w latarkę czołową, która zwiększy Twoją widoczność oraz kije do biegania poprawiające wydajność.

Niezbędne wyposażenie podczas biegu w terenie

Wybierając się na bieg, zwłaszcza po górach, gdzie pogoda jest zmienna, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie. Jednym z jego podstawowych elementów z są z pewnością buty. Bez dobrze dopasowanych i przystosowanych do danego terenu, nie powinniśmy zaczynać biegu. Obuwie wpływa nie tylko na nasz komfort, ale także na nasze zdrowie. Dobrze dobrane będą dla nas wsparciem podczas wysiłku oraz zapewniać będą odpowiednią amortyzację, co przekłada się na kondycję naszych stawów. Inną istotną kwestią jest odzież. Bardzo dobrze, jeśli wybrane koszulka i spodnie wykonane są z oddychającego materiału oraz posiadają strefy wentylacyjne. Planując bieg w chłodną porę roku, wieczorem lub w pochmurny dzień, pamiętać należy o bluzie lub kurtce do biegania. Ten element garderoby dobrać trzeba w zależności od panujących warunków pogodowych. Ponadto istnieją akcesoria biegowe, które znacznie ułatwią nam trening w terenie. Od kijów do biegania, poprzez latarki czołowe, po raczki czy stuptuty. Warto zastanowić się jaką trasę wybieramy i jakie panują tam warunki, a następnie zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.