MEBLE CAMPINGOWE

Na biwaku nie może zabraknąć mebli campingowe, które umilą czas spędzany na świeżym powietrzu i podniosą komfort spożywanych posiłków. Stoły i krzesła od marek dostępnych w sklepie e-horyzont zostały zaprojektowane w taki sposób, by pozwalały na wygodny transport. Znajdziesz tutaj meble turystyczne od doświadczonych na rynku producentów jak np. Pinguin.

na stronę
na stronę

Jakie meble kempingowe polecamy?

Wyprawy kempingowe cieszą się sporą popularnością, dlatego warto zdecydować się na zakup mebli kempingowych. Do najbardziej popularnych mebli należą krzesełka składane oraz stoły rozkładane. Na wyjazd całą rodziną najlepiej zabrać ze sobą następujące rodzaje mebli kempingowych:

  • stołki lub krzesełka - najlepiej wybrać modele składane, odporne na wodę, promieniowanie słoneczne i kurz,
  • stół turystyczny, najlepiej rozkładany, który pozwoli na wygodne spożywanie posiłków, picie kawy i herbaty,
  • hamaki lub leżaki, które umożliwiają komfortowy odpoczynek, relaks i opalanie się. 

Decydując się na zakup krzeseł i stołu na kemping, warto zwrócić uwagę na to, aby meble te były przede wszystkim lekkie, mobilne, łatwe do przenoszenia i przesuwania, a także solidne, wytrzymałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów i tkanin. W ten sposób można zadbać o to, aby takie meble służyły przez jak najdłuższy czas i były komfortowe. Warto wiedzieć o tym, że same meble kempingowe pełnią zwykle kilka funkcji. Z jednej strony funkcję wypoczynkową i rekreacyjną, ale z drugiej także są przenośną jadalnią. W końcu to właśnie przy stole, siedząc na krzesłach, można swobodnie zdjęć posiłki, a także urządzić wieczorne posiedzenie przy lampce wina i przekąskach. 

Jak konserwować meble kempingowe?

Najlepiej wybierać meble kempingowe wykonane z wysokiej jakości materiałów, które można z łatwością wymyć i zakonserwować. Zwykle wystarczy tylko przeczyścić meble wilgotną ściereczką lub przemyć strumieniem wody z węża. Metalowe elementy można z kolei posmarować farbą impregnującą, co sprawi, że będą one dłużej spełniały swoją funkcję, a tym samym meble będą trwalsze. Z kolei jeśli chodzi o siedzisko z materiału, to można je wyczyścić na sucho lub na mokro, także przy użyciu specjalnych preparatów. 

Polecane meble kempingowe na e-horyzont.pl

W ofercie e-horyzont.pl znajdziesz składany stół kempingowy, przeznaczony dla czterech osób, a więc idealny dla rodziny. Stół został wykonany z mocnego aluminium oraz płyty pilśniowej. Po rozłożeniu można zablokować nogi, aby zachować wygodę i bezpieczeństwo w trakcie spożywania posiłków. Warto zwrócić także uwagę na składane krzesło turystyczne Pinguin, które jest bardzo lekkie, a także kompaktowe - po złożeniu zmieści się do plecaka. Wygodne siedzisko sprawia, że można swobodnie siedzieć na krzesełku w trakcie jedzenia, picia i odpoczywania. Krzesło zbudowane jest z lekkiego aluminium, a siedzisko zostało wykonane z mocnego materiału poliestrowego. Na e-horyzont.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na kemping!

Pełen komfort nawet na kempingu i pod namiotami? Jak najbardziej! Dzięki meblom kempingowym poczujemy się jak w domu wszędzie tam, dokąd się udamy. Planujemy wyjazd całą rodziną lub ze znajomymi na kemping? Koniecznie zainwestujmy w meble turystyczne, które pozwolą nam w pełni cieszyć się komfortowym wypoczynkiem pod gołym niebem i bliskością otaczającej nas przyrody. Najlepiej w takie, które posłużą przez wiele sezonów i zdadzą egzamin nawet podczas mniej sprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy porywisty wiatr.

Gdzie znajdziemy trwałe i solidnie wykonane meble kempingowe? W sklepie z odzieżą i sprzętem turystycznym e-Horyzont, który oferuje szeroki wybór mebli kempingowych składanych lub mebli ogrodowych turystycznych od znanych producentów. Wielość rozmiarów, materiałów i kolorów sprawi, że z łatwością skompletujemy tutaj swój wymarzony komplet mebli turystycznych. Później wystarczy już tylko zabrać je ze sobą i ruszać w drogę!

Meble kempingowe od renomowanych marek zapewnią wszystkim uczestnikom wyprawy potrzebny komfort. Ich niekwestionowaną zaletą jest praktyczność i lekkość - z łatwością złożymy je i przeniesiemy w inne miejsce, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Trwałe i wytrzymałe materiały, z jakich zostały zrobione, sprawiają, że są odporne na działanie warunków zewnętrznych i z łatwością poddają się czyszczeniu. Składane lub dmuchane krzesła, fotele, stoliki i szafki możemy postawić na kempingu pod gołym niebem, a także wykorzystać jako uzupełnienie namiotu turystycznego.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.