Kurtki narciarskie dziecięce

Rodzinny wyjazd w góry na narty? W tej kategorii znajdziesz kurtki narciarskie, które skutecznie ochronią przed mrozem i śniegiem. Wysoki komfort na stoku zapewni odpowiednie wypełnienie oraz techniczne materiały. Dodatkowo kaptur oraz ściągacze na nadgarstkach i w pasie pozwalają na dokładne dopasowanie, a co za tym idzie – lepsze utrzymanie ciepła. Na e-horyzont.pl znajdziesz kurtki narciarskie dla dzieci od cenionej marki Jack Wolfskin.

na stronę
 1. Dziecięca kurtka zimowa SNOWY DAYS JACKET KIDS fiery red
  Sale
  Dziecięca kurtka zimowa SNOWY DAYS JACKET KIDS fiery red

  Jack Wolfskin

  Ocena:
  90%
  Cena 399,99 zł Od 319,99 zł
na stronę

Kurtki narciarskie dziecięce w ofercie sklepu e-horyzont.pl

Podczas długiej zabawy na śniegu, jak i aktywności na stoku, nie może zabraknąć odpowiedniej kurtki narciarskiej, chroniącej przed chłodem i wilgocią. W e-horyzont.pl znajdziesz modele sprawdzonej marki z dużym doświadczeniem na rynku outdoorowym – Jack Wolfskin. Produkty przed nas oferowane wyróżniają się wysoką jakością oraz dużą technicznością materiałów. Dzieci lubią szaleć zimą na białych szlakach, by nie zniechęcić ich do zimowych aktywności na zewnątrz, watro zaopatrzyć je w odpowiednią odzież narciarską, która nie tylko dobrze utrzymuje ciepło, ale również oddycha oraz odprowadza wilgoć. W naszym sklepie znajdziesz kurtki wykonane z nienasiąkliwych tkanin lub z nieprzepuszczająca wody membraną. Szeroki wybór kolorów i fasonów sprawia, że każdy rodzic znajdzie odpowiedni model dla swojej pociechy.

Czym charakteryzują się narciarskie kurtki dla dzieci?

Kurtki narciarskie dla dzieci oraz dla dorosłych różnią się od siebie kilkoma szczegółami. Przede wszystkim krojem, który w tych pierwszych dopasowany jest do budowy ciała najmłodszych. Dlatego są do nich lepiej dopasowane, a co za tym idzie – lepiej utrzymują ciepło. Z tego powodu nawet dla wysokich nastolatków zalecany jest wybór większej młodzieżowej kurtki, zamiast modelu w małym rozmiarze dla dorosłych. Również warianty kolorystyczne projektowane są w ten sposób, by przypadły do gustu nawet najbardziej wymagającym pociechom.

Dziewczęca budowa ciała również różni się od chłopięcej, jednak w nieznacznym stopniu. Dlatego kurtki narciarskie dla najmłodszych dzieci szyte są z tego samego wzoru, jednak projektowane w innych wersjach kolorystycznych.

Narciarskie kurtki dziecięce – dobra zabawa za sprawą funkcjonalnej odzieży

Kurtki narciarskie dla dzieci dostępne w sklepie e-horyzont.pl wykonane są z technicznych materiałów, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. Z myślą o śnieżnych szaleństwach na stoku, charakteryzują się wytrzymałością i nieprzemakalnością. Inną cechą tego typu odzieży jest oddychalność oraz syntetyczne wypełnienie. Ta kombinacja cech sprawia, że kurtki dobrze utrzymują ciepło oraz optymalną temperaturę. Dlatego najmłodsi mogą oddać się zabawie, bez obawy o wychłodzenie, przegrzanie.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.