Hamaki wieloosobowe

Biwak z rodziną lub ze znajomymi? Idealną propozycją na relaks okazuje się hamak wieloosobowy. Ma dużą powierzchnię, a wartość jego maksymalnego obciążenia pozwala na użytkowanie go kilku osobom jednocześnie. Powieszony pomiędzy drzewami stanowi świetny pomysł na zabawę dla dzieci oraz odpoczynek dla dorosłych. W naszym sklepie e-horyzont.pl znajdziesz hamaki wieloosobowe wiodących marek, takich jak np. Ticket To The Moon.

na stronę
na stronę

Hamaki wieloosobowe w ofercie sklepu e-horyzont.pl

W sklepie e-horyzont.pl znajdziesz hamaki wieloosobowe doświadczonej na rynku, indonezyjskiej firmy Ticket To The Moon. Hamaki od tego producenta charakteryzują się przede wszystkim wytrzymałością. Materiał, z którego są wykonane to wysokiej jakości lekki nylon typu „spadochronowego”. Znaczy to, że jest odporny na rozdarcia i przetarcia. Wyróżnia się również utrzymaniem koloru, nawet po długiej ekspozycji na słońce. Mimo techniczności tkaniny, hamaki te cechuje miękkość, a także pozostają przyjemne w dotyku. Bogata oferta kolorystyczna dba o to, by nawet najbardziej wymagający użytkownik znalazł coś dla siebie. Letnie barwy sprawiają, że nawet w przydomowym ogródku poczujesz się jak na wakacjach na indonezyjskiej Bali. Hamaki wieloosobowe sprawdzają się nie tylko na co dzień, ale także w podróży.

Zalety hamaka wieloosobowego

Największą zaletą hamaków wieloosobowych z pewnością jest możliwość relaksu. Wielkie rozmiary pozwalają zatopić się w przyjemnym w dotyku materiale i poczuć przyjemny powiew lata. To jednak nie koniec korzyści, jakie płyną z posiadania dużego hamaka. Jego maksymalne obciążenie to aż ok. 350 kg. Dlatego jest się świetnym rozwiązaniem na relaks kilku dorosłych osób lub miejscem zabaw dla dzieci. Hamaki wieloosobowe dostępne w naszym sklepie są przede wszystkim wytrzymałe. Odpowiada za to materiał, którym jest lekki nylon typu „spadochronowego” – odporny na rozdarcia i przetarcia. Dodatkowo sprawia, że hamak wystawiony na ekspozycję słońca nie blaknie. Szybki sposób montażu i demontażu umożliwia łatwy transport sprzętu. Dodatkowo spakowany w pokrowiec może posłużyć jako poduszka turystyczna.

Hamak wieloosobowy a jednoosobowy

Różnic między hamakiem jednoosobowym a wieloosobowym jest kilka. Jedną, najważniejszą jest przede wszystkim wielkość. Podczas kiedy te pierwsze przeznaczone są dla osób lubiących relaks w pojedynkę, to te drugie są w stanie pomieścić kilka osób. Co za tym idzie – hamaki wieloosobowe mają większy udźwig, który wynosi ok 350 kg. Zależy to przede wszystkim od rodzaju materiału, z którego jest zrobiony. Oba rodzaje hamaków można mieć przy sobie w czasie podróży. Świetnie sprawdzą się zarówno na biwaku, jak i na górskim szlaku. Dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania spakowanych w pokrowcu hamaków jako poduszki turystycznej – wieloosobowy ze względu na swoją większą powierzchnię może okazać się bardziej komfortowy w tej roli.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.