Uzdatnianie wody

Picie wody ze strumienia lub jeziora?  To żaden problem, jeśli posiadasz odpowiedni sprzęt. O czym mowa? Filtry w formie słomki do uzdatniania wody oraz butelki z filtrem. Takie proste rozwiązanie może zapewnić Ci stały dostęp do wody podczas długiej wyprawy, jeśli skończy się zapas wody w butelkach. W ofercie znajdziesz także wymienne filtry do butelek oraz te pozwalające na picie wody bezpośrednio ze zbiornika. Zerknij na nasze sposoby na uzdatnienie wody.

na stronę
 1. Filtr do uzdatniania wody LIFESTRAW PERSONAL green
  Sale
  Filtr do uzdatniania wody LIFESTRAW PERSONAL green

  LifeStraw

  Cena 119,99 zł Od 109,99 zł
 2. Filtr do uzdatniania wody LIFESTRAW PERSONAL blue
  Sale
  Filtr do uzdatniania wody LIFESTRAW PERSONAL blue

  LifeStraw

  Cena 119,99 zł Od 109,99 zł
na stronę

Filtry – proste uzdatnianie wody w terenie

Akcesoria do uzdatniania wody sprawdzają się podczas każdej wędrówki i wyprawy. Ułatwią nam funkcjonowanie na łonie natury i zapewnią komfort. Wystarczy zaopatrzyć się w butelkę z filtrem lub filtr, a nigdy więcej nie będziecie musieli gorączkowo poszukiwać sklepu, aby kupić wodę do picia. To także bardzo pro-ekologiczne podejście: ograniczamy zbędne zużycie szkła i plastiku. W naszym sklepie znaleźć można różne produkty do uzdatniania wody.

Butelki z filtrem od najlepszych marek

Aby zaoferować najwyższą jakość oferowanego towaru, zaufaliśmy takim markom jak LifeStraw, czy Water-to-go. W sprzedaży znajdują się filtry do uzdatniania wody pitnej, wstępne filtry wymienne oraz butelki z filtrem.

Bezpieczne akcesoria do uzdatniania wody

Posiadamy również wężyki z filtrem do bukłaka, rurki konwersyjne z filtrem do butelek, bukłaki na wodę czy bukłaki na wodę z filtrem. Wybór jest na tyle różnorodny, że każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Podstawową zaletą wymienionych akcesoriów są solidne, bezpieczne i wolne od szkodliwych związków chemicznych materiały. Wszelkie oferowane przez nas butelki mają ergonomiczny i doskonale leżący w dłoni kształt. Filtry służące do uzdatniania wody usuwają z wody aż 99% bakterii i zanieczyszczeń. Eliminują szkodliwe wirusy, a także metale ciężkie i lotne związki organiczne. Innowacyjne systemy filtrujące pozwalają na napełnienie butelki wodą płynącą, opadową, a także stojącą. Możliwość mycia butelki z filtrem do uzdatniania wody w zmywarce pozwala na łatwe utrzymanie jej w czystości.

Filtry do uzdatniania wody w ofercie sklepu e-horyzont.pl

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko butelki z filarem, ale również wymienne wkłady do butelek, czy filtry uzdatniające wodę w formie słomki, dzięki której możesz pić wodę bezpośrednio ze zbiornika wodnego. Proponujemy produkty najlepszych marek, z dużym doświadczeniem na rynku outdoorowych, które mogą poszczycić się wysokiej jakości sprzętem turystycznym. Są to między innymi LifeStraw, czy Water-to-Go. Dostępne na naszej stronie butelki z filtrem wyposażone są w wygodne ustniki i zaprojektowane w taki sposób, by nawet najbardziej wymagający użytkownik znalazł odpowiedni model dla siebie. Ponadto wszystkie butelki wykonane są z solidnego, bezpiecznego plastiku wolnego od związków chemicznych z grupy fenoli BPA.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.