AKCESORIA CAMPINGOWE

W tej kategorii znajdziesz akcesoria campingowe, które ułatwią ci cały pobyt na biwaku. Niezależnie od tego, czy planujesz noc pod namiotem, czy w kamperze, z pewnością nieodzownym elementem wyposażenie będzie lampka lub latarka turystyczna. Innymi przydatnymi akcesoriami z pewnością okażą się kosmetyczka turystyczna, przybory higieniczne oraz ręcznik szybkoschnący. Nie zapomnij także o apteczce! To wszystko i wiele innych akcesoriów turystycznych znajdziesz na e-horyzont.pl.

Strona
na stronę
 1. Latarka czołówka Black Diamond SPOT 350 lm rose
  Sale
  Latarka czołówka Black Diamond SPOT 350 lm rose

  Black Diamond

  Cena 199,99 zł Od 159,99 zł
 2. Latarka czołówka Black Diamond REVOLT 350 lm aqua blue
  Sale
  Latarka czołówka Black Diamond REVOLT 350 lm aqua blue

  Black Diamond

  Cena 279,99 zł Od 224,99 zł
 3. Latarka czołówka Black Diamond ONSIGHT 375 lm rose
  Sale
  Latarka czołówka Black Diamond ONSIGHT 375 lm rose

  Black Diamond

  Cena 279,99 zł Od 223,99 zł
 4. Latarka czołówka Black Diamond ONSIGHT 375 lm octane
  Sale
  Latarka czołówka Black Diamond ONSIGHT 375 lm octane

  Black Diamond

  Cena 279,99 zł Od 223,99 zł
Strona
na stronę

Szeroki wybór akcesoriów campingowych na e-horyznot.pl

W sklepie internetowym e-horyzont.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów campingowych. Pomogą Ci one jeszcze lepiej zorganizować się na wyjazd. Proponowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych producentów, mogących poszczycić się dużym doświadczeniem na rynku outdoorowym. Są to między innymi Black Diamond, Jack Wolfskin, Pinguin, Deuter, Sea To Summit, Fjord Nansen i wiele innych. W naszej ofercie posiadamy lampki i latarki turystyczne, które pozwolą Ci oświetlić drogę do namiotu lub jego wnętrze. Kosmetyczki turystyczne zapewniają dobrą organizację środków higienicznych. Szybkoschnące ręczniki sprawdzają się nie tylko na campingu, ale i podczas weekendowego wypadu za miasto np. nad jezioro. Szybko schną, a także są lekkie i zajmują niewiele miejsca po złożeniu, dlatego zmieszczą się do każdego plecaka. W swojej ofercie posiadamy również apteczki – z wyposażeniem oraz do własnego uzupełnienia. Akcesoria turystyczne typu mydło turystyczne, czy listki do prania to must have, jeśli chcesz w wygodny i skuteczny sposób zadbać o higienę na campingu.  

Akcesoria campingowe – niezbędne przybory higieniczne

Na campingu szczególnie sprawdzają się prysznice turystyczne. Na naszej stronie znajdziesz modele o pojemności od 10L do 20L, które pozwalają na komfortowy prysznic. Wykonane są z wytrzymałego materiału, dzięki czemu pozostają szczelne nawet po wielokrotnym użyciu. Ponadto czarna tkanina pozwala słońcu szybciej ogrzać wodę, dzięki czemu szybciej się nagrzewa – już po trzech godzinach możesz cieszyć się ciepłym prysznicem. Do kompletu idealny okaże się ręcznik szybkoschnący, który nie tylko bardzo dobrze pochłania wodę, ale również szybko wysycha, dzięki czemu już po niedługim czasie możesz schować go z powrotem do bagażu. Natomiast w Twojej kosmetyczce turystycznej nie może zabraknąć mydła turystycznego oraz listków do prania odzieży, które pozwolą Ci cieszyć się czystym ubraniem nawet podczas długiego campingowania.

Apteczka – nieodzowny element wyposażenia na campingu

Podczas odpoczynku, przebywając na wakacjach, na biwaku lub campingu, nie zapominaj o swoim bezpieczeństwie. Nieodzowny element bagażu powinna stanowić apteczka i chociaż lepiej, by nie została użyta, to dobrze mieć ją przy sobie w racje awaryjnej sytuacji. Na e-horyzont.pl znajdziesz apteczki z wyposażeniem oraz do własnego wypełniania. Każdą apteczkę możesz zmodyfikować – dodając zapasowy komplet plastrów lub uzupełniając ją o niezbędne osobiste leki.

Niezbędnik karawaningu

Wybierając się na caravaning, warto dokładnie zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne przedmioty. W przeciwnym wypadku w podróży będziemy zmuszeni do niespodziewanych wydatków i różnych niewygód. Do podstawowego ekwipunku zalicza się przede wszystkim przedłużacz o co najmniej 25 metrach (na bębnie), podkłady poziomujące pomagające wyrównać teren, które mogą zaburzać pracę lodówki czy sprawiać, że nasze łóżko będzie mocno przechylone. Kolejną kwestią są płyny i kostki do toalety chemicznej, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów i zapewniają higienę. Oprócz wspomnianego przedłużacza warto zadbać o odpowiednio długi wąż do wody.

Wybierając się na wyjazd camperem warto zadbać o takie przedmioty jak saperka, latarka, czołówka, zapasowa butla gazowa do kuchenki/ogrzewania. W tym przypadku należy także zadbać o kwestie bezpieczeństwa oraz miernik poziomu gazu.

Ile kosztuje sprzęt campingowy?

Aktualnie sprzęt campingowy nie musi być bardzo drogi. Kompletując jednak ekwipunek warto kierować się nie tyle ceną, co jakością. Sprawdzone marki oferują sprzęt, który nie zepsuje się po kilku użyciach i zapewni nam długotrwały komfort a także wygodę użytkowania.

Nieoczywiste akcesoria campingowe

Do nieoczywistych akcesoriów campingowych z pewnością należy zaliczyć wszelkie spraye impregnujące, multitoole, odkażacze wody słodkiej, miotełka (najlepiej składana), pompka do nadmuchiwania materacy, kajaków i zabawek wodnych. Pamiętajmy także o odpowiedniej ilości worków na śmieci i wszelkich przedmiotach, które ułatwią nam zachowanie czystości w miejscu obozowania.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.