Kije trekkingowe

Wybierając się na pieszą wyprawę, nie zapomnij o kijach trekkingowych, które znacznie ułatwiają marsz. Nie tylko odciążają kręgosłup, zmniejszając ryzyko kontuzji, ale także zwiększają bezpieczeństwo, dodając stabilności i pewności kroku. Kije trekkingowe pomagają pokonywać trudne odcinki na trasie, a w razie potrzeby można je łatwo przytroczyć do plecaka, dzięki składanej konstrukcji. Na e-horyzont.pl znajdziesz modele kultowej marki Black Diamond.

Strona
na stronę
 1. Kije trekkingowe Black Diamond WOMEN'S TRAIL cherrywood
  Sale
  Kije trekkingowe Black Diamond WOMEN'S TRAIL cherrywood

  Black Diamond

  Cena 399,99 zł Od 339,99 zł
 2. Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL granite
  Sale
  Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL granite

  Black Diamond

  Cena 399,99 zł Od 339,99 zł
 3. Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL PRO red
  Sale
  Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL PRO red

  Black Diamond

  Cena 519,99 zł Od 459,99 zł
 4. Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL EXPLORER 2 anthracite
  Sale
  Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL EXPLORER 2 anthracite

  Black Diamond

  Cena 209,99 zł Od 149,99 zł
 5. Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL BACK raging sea
  Sale
  Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL BACK raging sea

  Black Diamond

  Cena 339,99 zł Od 288,99 zł
 6. Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL BACK octane
  Sale
  Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL BACK octane

  Black Diamond

  Cena 339,99 zł Od 288,99 zł
 7. Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL BACK mulberry
  Sale
  Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL BACK mulberry

  Black Diamond

  Cena 339,99 zł Od 288,99 zł
 8. Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL SPORT 3 kingfisher
  Sale
  Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL SPORT 3 kingfisher

  Black Diamond

  Cena 259,99 zł Od 229,99 zł
 9. Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL SPORT 3 walnut
  Sale
  Kije trekkingowe Black Diamond TRAIL SPORT 3 walnut

  Black Diamond

  Cena 259,99 zł Od 229,99 zł
Strona
na stronę

Kije trekkingowe to doskonałe uzupełnienie podczas wędrówki w niemal każdym terenie. Kijki trekkingowe stanowią wsparcie podczas marszu w terenie górskim i nizinnym, pomagają w utrzymaniu równowagi, zapobiegają poślizgnięciom, a w sytuacjach awaryjnych (np. przy zagrożeniu upadkiem) - dają dodatkowy punkt podparcia. W marszu długodystansowym nadają rytm i ograniczają zmęczenie nóg, zaś przy chodzeniu z plecakiem dodatkowo odciążają kręgosłup i nogi. Można je używać w każdym terenie oprócz szlaków wysokogórskich wymagających używania do asekuracji i wspinaczki dłoni (Via ferraty, Orla Perć, itp.). Naszym klientom oferujemy kije trekkingowe składane, składające się z kilku części. Posiadają ergonomiczną rękojeść, a po złożeniu są na tyle małe, że bez trudu schowamy je do plecaka. Wykonane są z mocnego aluminium i metalu odpornego na zużycie mechaniczne i warunki atmosferyczne.
Chodząc z kijami zajdziesz dalej!

Kije do Nordic Walking.
W ostatnich latach kijki Nordic Walking znacznie zyskały na popularności. Coraz więcej z nas uprawia piesze wędrówki po górach i dłuższe spacery w mieście. W końcu nic tak nie pomaga zrelaksować się i odpocząć jak aktywność fizyczna i to jeszcze na łonie natury. Aby ułatwić sobie pieszą wyprawę, warto wyposażyć się więc w kijki do nordic walking. Znakomicie odciążą kręgosłup podczas pieszych wędrówek, a na trudnych szlakach zapewnią nam dodatkową stabilizację - szczególnie wówczas, gdy niesiemy ciężki plecak. Jaki model wybrać? Jeśli decydować się na zakupów kijków do chodzenia, to tylko od renomowanych producentów. W naszym sklepie dostępne są akcesoria od Pinguin, Fjord Nansen, Black Diamond i Komperdell. Posiadamy modele dostosowane do użytku o każdej porze roku. Kijki do nordic walking wykonane są z trwałego, ale bardzo lekkiego materiału. Posiadają zewnętrzny system blokowania i miękką rękojeść wykonaną z neoprenowej pianki z plastikową końcówką i taśmą na nadgarstek, która znacząco podnosi komfort użytkowania. Niektóre modele kijków do chodzenia posiadają opcję regulowania długości, co jednocześnie ułatwia ich składanie, szczególnie w niższych temperaturach, gdy mamy na rękach rękawice.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.