Termosy turystyczne

Termos turystyczny doskonale sprawdzi się podczas każdej wyprawy lub na biwaku. Zachowuje odpowiednią temperaturę twojego ulubionego napoju. W ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu łatwiej będzie dopasować go do Twojej aktywności. Zobacz termosy od najlepszych marek outdoorowych jak: Jack Wolfskin, Primus, czy Pinguin.

Strona
na stronę
 1. Butelka HydroFlask 21oz Standard Mouth 621 ml pineapple
  .
  Butelka HydroFlask 21oz Standard Mouth 621 ml pineapple

  Hydro Flask

  Cena 169,99 zł Od 152,99 zł
 2. Butelka HydroFlask 21oz Standard Mouth 621 ml carnation
  .
  Butelka HydroFlask 21oz Standard Mouth 621 ml carnation

  Hydro Flask

  Cena 169,99 zł Od 152,99 zł
 3. Butelka HydroFlask 21oz Standard Mouth 621 ml alpine
  .
  Butelka HydroFlask 21oz Standard Mouth 621 ml alpine

  Hydro Flask

  Cena 169,99 zł Od 152,99 zł
 4. Kubek HydroFlask 12oz Wide Mouth FlexSip Lid black
  Sale
  Kubek HydroFlask 12oz Wide Mouth FlexSip Lid black

  Hydro Flask

  Ocena:
  100%
  Cena 139,99 zł Od 109,99 zł
Strona
na stronę

Termos turystyczny – nieodzowny element każdej wyprawy

Termos turystyczny sprawdza się w każdej sytuacji i o każdej porze roku. Szczególnie wówczas, gdy długie godziny przebywamy poza domem lub udajemy się w miejsca, gdzie nie ma nawet zasięgu telefonu komórkowego. To niezbędny element w plecaku każdego podróżnika, sportowca i miłośnika pieszych wycieczek. Dzięki niemu ciepłą herbatę i kawę, a nawet ulubiony posiłek będziemy mieć zawsze ze sobą. W ofercie posiadamy proste modele, które sprawdzają się na co dzień, jako butelka termiczna, lub termosy o większej pojemności, które pozostaną idealnym towarzyszem podróży w trakcie wyprawy. Niektóre modele wyposażone są w kubek, który dodatkowo zwiększa komfort w trakcie postoju na szlaku lub podczas chłodnego wieczoru przed namiotem.

Termosy turystyczne w ofercie sklepu e-horyzont.pl

W naszym sklepie znajdują się wysokiej jakości termosy turystyczne najbardziej znanych marek z doświadczeniem na rynku outdoorowym. Produkty od Jack Wolfskin, Pinguin, Primus, Fjord Nansen, czy Hydro Flask wyróżniają się wysoką jakością materiałów i wytrzymałością – sprawdzają się w każdych warunkach. Do wyboru mamy różne pojemności oraz różne kolory, więc każdy z pewnością każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik, znajdzie odpowiedni termos turystyczny dla siebie. W ofercie posiadamy termosy o pojemności od 0,35 l do 1,5 l. Wszystkie zaprojektowane w taki sposób, by sprawdzały się zarówno na co dzień, jak i w podróży.

Czym wyróżniają się dobrej jakości termosy turystyczne?

Przede wszystkim najlepszą możliwą izolacją, długotrwałym utrzymywaniem pożądanej temperatury oraz dwuścienną konstrukcją z komorą próżniową wykonaną ze stali nierdzewnej. Oferowane przez nas termosy turystyczne wyposażone są także w korek automatyczny z uszczelką i a niektóre modele posiadają dodatkowy kubek, który umożliwia wygodne picie. Ważna jest przy tym poręczność i lekkość produktu. Większość modeli pokrytych jest barwnym, matowym lakierem, ale znajdą się i takie w klasycznym, czarnym, czy metalicznym odcieniu.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.