NAMIOTY 3-OSOBOWE

Namiot trzyosobowy to doskonały wybór na wszelkie biwaki, wędrówki czy rajdy rowerowe. W namiocie trzyosobowym wygodnie wyśpią się zarówno dwie, jak i trzy osoby. Ten rodzaj namiotu jest również często wybierany przez osoby podróżujące z jednym dzieckiem. Jeśli planujesz urlop we dwoje, ale masz spory bagaż, to trzyosobowy namiot będzie bardzo dobrym wyborem. Nie zapomnij o zabraniu śpiwora, maty lub karimaty – i ruszaj w podróż.

na stronę
 1. Namiot trekkingowy Pinguin GEMINI 150 EXTREME green
  Sale
  Namiot trekkingowy Pinguin GEMINI 150 EXTREME green

  Pinguin

  Cena 1 599,00 zł Od 1 199,00 zł
 2. Namiot turystyczny Pinguin GEMINI 210 green
  Sale
  Namiot turystyczny Pinguin GEMINI 210 green

  Pinguin

  Cena 1 129,00 zł Od 849,99 zł
 3. Namiot turystyczny Pinguin GEMINI 150 green
  Sale
  Namiot turystyczny Pinguin GEMINI 150 green

  Pinguin

  Cena 999,00 zł Od 749,99 zł
 4. Namiot turystyczny Pinguin AERO 3 DAC green
  Sale
  Namiot turystyczny Pinguin AERO 3 DAC green

  Pinguin

  Cena 1 679,00 zł Od 1 259,00 zł
 5. Namiot turystyczny trzyosobowy Pinguin STORM 3 green
  Sale
  Namiot turystyczny trzyosobowy Pinguin STORM 3 green

  Pinguin

  Cena 1 039,00 zł Od 779,99 zł
 6. Namiot turystyczny Pinguin CAMPUS 3 green
  Sale
  Namiot turystyczny Pinguin CAMPUS 3 green

  Pinguin

  Cena 1 149,00 zł Od 859,99 zł
 7. Namiot trzyosobowy MSR ELIXIR 3 grey
  Sale
  Namiot trzyosobowy MSR ELIXIR 3 grey

  MSR

  Cena 1 849,99 zł Od 1 664,99 zł
 8. Namiot trzyosobowy ECLIPSE III Mountain Green
  Sale
  Namiot trzyosobowy ECLIPSE III Mountain Green

  Jack Wolfskin

  Cena 1 049,00 zł Od 839,20 zł
 9. Namiot trzyosobowy YELLOWSTONE III VENT Mountain Green
  Sale
  Namiot trzyosobowy YELLOWSTONE III VENT Mountain Green

  Jack Wolfskin

  Cena 1 619,00 zł Od 1 295,20 zł
 10. Namiot trzyosobowy SKYROCKET III DOME Mountain Green
  Sale
  Namiot trzyosobowy SKYROCKET III DOME Mountain Green

  Jack Wolfskin

  Cena 1 349,00 zł Od 1 079,20 zł
 11. Namiot turystyczny Pinguin HORIZON khaki
  Sale
  Namiot turystyczny Pinguin HORIZON khaki

  Pinguin

  Cena 719,99 zł Od 539,99 zł
 12. Namiot turystyczny Pinguin TORNADO 3 green
  Sale
  Namiot turystyczny Pinguin TORNADO 3 green

  Pinguin

  Cena 949,99 zł Od 699,99 zł
na stronę

Namioty trzyosobowe na każdą wyprawę

Namioty trzyosobowe dostępne w naszym sklepie to profesjonalne namioty stworzone z myślą o biwakach i campingach, ale również o podróżach z plecakiem i wyprawach w wysokie góry. W zależności od potrzeb możesz wybrać idealny dla siebie namiot trzyosobowy z przedsionkiem, w którym można przechowywać wyposażenie, w asortymencie znajdziesz również zaawansowane technicznie i niezwykle trwałe ekspedycyjne namioty trzyosobowe. Niezwykle lekka konstrukcja profesjonalnych namiotów trzyosobowych sprawia, że można go z łatwością przenosić w plecaku podczas pieszej wędrówki, a unikalne rozwiązania stosowane w tradycyjnych namiotach pozwalają na szybkie i łatwe rozłożenie i złożenie.

Funkcjonalność i wygoda – namiot trzyosobowy

W zależności od modelu, namioty posiadają jedno lub dwa wejścia. Namiot trzyosobowy może stanowić dobre rozwiązanie dla dwóch osób, które cenią sobie wygodę i posiadają większy ekwipunek. Ponadto, namioty rozkładają się z niezwykle łatwo, tak aby wielokrotne ich rozbijanie i przemieszczanie nie sprawiało kłopotów. Dzięki nim stworzysz własne przytulne miejsce na biwaku. Jeżeli zastanawiasz się jaki namiot kupić, warto rozważyć sprawdzone marki i zapoznać się z ofertą namiotów przeznaczonych do letnich wypraw np.: Jack Wolfskin, Pinguin, Fjord Nansen, czy MSR. Wszystkie namioty trzyosobowe oferowane przez E-Horyzont wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są w stanie sprostać nagłym zmianom pogody, ulewnym deszczom, intensywnemu słońcu, czy mocnym wiatrom.

Dla kogo namiot trzyosobowy?

Namiot trzyosobowy jest rozwiązaniem nie tylko dla trzech osób. To również propozycja dwa dwójki podróżnych ceniących sobie wygodę lub/i z dużym bagażem. Sprawdzają się na biwaku oraz w trakcie  wielodniowego trekkingu, a także w ogrodzie. W ofercie e-horyzont.pl znajdziesz namioty trzyosobowe kopułowe, tunelowe, czy o zróżnicowanym stelażu – wytrzymałe aluminiowe oraz lekkie z włókna szklanego. Pierwsze sprawdzą na niekorzystne warunki pogodowe, drugie natomiast podczas pieszej wyprawy, kiedy na pierwszym miejscu stawiamy niską wagę bagażu.

Jakie są rodzaje namiotów 3-osobowych?

Rodzaje namiotów dla 3 osób są takie jak wszystkich innych namiotów turystycznych. Namiot tunelowy to konstrukcja oparta na co najmniej 3 pałąkach. Jego najważniejszym walorem jest obszerny przedsionek, w którym możesz biesiadować wieczorami z przyjaciółmi albo przechowywać ekwipunek. W zależności od wielkości namiotu w przedsionku zmieści się rower, sprzęt wędkarski czy akcesoria do pływania i nurkowania. Natomiast namiot trzyosobowy w typie iglo osadzony jest na elastycznym stelażu złożonym z krzyżujących się elementów. Cechą charakterystyczną namiotów iglo jest brak przedsionka, choć wielu renomowanych producentów dba o jego alternatywę. Daszki i dodatkowe komory do wspólnego spędzania czasu są tego najlepszym przykładem.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar i kształt namiotu trzyosobowego?

Właściwy rozmiar namiotu trzyosobowego zależy przede wszystkim od wzrostu śpiących w nim osób. Ogromne znaczenie mają także przyzwyczajenia dotyczące snu. Jeżeli jedziesz na wakacje z rodziną, raczej wiesz, czy domownicy wolą mieć dużo miejsca na łóżku i czy ich sen można nazwać spokojnym. W przypadku grupy przyjaciół warto ustalić te kwestie. Namiot dla 3 osób o odpowiedniej wielkości zagwarantuje Wam nie tylko błogi odpoczynek w ciągu dnia, lecz także niczym nieprzerwany wypoczynek nocą. Na karcie produktu w naszym sklepie znajdziesz dokładne wymiary komory sypialnej każdego z namiotów i sugerowaną przez producenta liczbę osób, które wyśpią się na takim posłaniu.

Jak konserwować namiot trzyosobowy?

Namiot zawsze czyść i susz w pełni rozłożony. Do mycia używaj wyłącznie specjalnych środków przeznaczonych do materiałów turystycznych wysokiej jakości, np. plecaków i namiotów. Dzięki temu namiot zachowa najważniejsze cechy, takie jak wodoodporność. Rozłożony namiot trzyosobowy polej czystą wodą, a potem wodą z dodatkiem specyfiku. Szczególnie mocno zabrudzone miejsca przetrzyj miękką gąbką lub szmatką. Następnie dokładnie opłucz namiot, ponownie używając zimnej lub letniej czystej wody. Zanim schowasz namiot do garażu na kolejny sezon, upewnij się, że jest suchy.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.