Śpiwory puchowe

Ciepły, lekki i wygodny śpiwór puchowy to must have każdego podróżnika i miłośnika spania w namiocie. Zadbaj o komfortowy sen z produktami dostępnymi w sklepie turystycznym e-horyzont.pl. Śpiwór turystyczny sprawdzi się podczas wielu wypraw. Zabierz go ze sobą pod namiot, na długie górskie wędrówki, czy do schroniska. To również nieodzowny element wyposażenia na biwaku, a w razie niezapowiedzianych gości okaże się niezwykle przydatny również w domu.

na stronę
 1. Śpiwór puchowy Pajak Core 950 navy
  Śpiwór puchowy Pajak Core 950 navy

  Pajak

  Cena 2 289,00 zł Od 2 059,99 zł
 2. Śpiwór puchowy Pajak Core 250 navy
  Śpiwór puchowy Pajak Core 250 navy

  Pajak

  Cena 1 169,00 zł Od 1 049,99 zł
 3. Śpiwór puchowy Pajak Radical 1Z gold
  Śpiwór puchowy Pajak Radical 1Z gold

  Pajak

  Cena 2 069,00 zł Od 1 859,99 zł
 4. Śpiwór puchowy Deuter ASTRO PRO 400 LARGE LEFT tin/paprika
  Śpiwór puchowy Deuter ASTRO PRO 400 LARGE LEFT tin/paprika

  Deuter

  Cena 1 650,00 zł Od 1 499,99 zł
 5. Śpiwór puchowy Deuter ASTRO 500 LARGE LEFT ink/curry
  Śpiwór puchowy Deuter ASTRO 500 LARGE LEFT ink/curry

  Deuter

  Cena 1 500,00 zł Od 1 399,99 zł
 6. Śpiwór puchowy Deuter ASTRO 300 LARGE LEFT redwood/curry
  Śpiwór puchowy Deuter ASTRO 300 LARGE LEFT redwood/curry

  Deuter

  Cena 1 180,00 zł Od 1 099,99 zł
 7. Śpiwór puchowy Fjord Nansen SVALBARD HYDRO 200 XL right
  Śpiwór puchowy Fjord Nansen SVALBARD HYDRO 200 XL right

  Fjord Nansen

  Cena 779,90 zł Od 739,99 zł
na stronę

Śpiwory puchowe od najlepszych marek

Śpiwór puchowy to niezbędny element każdego biwaku oraz wyprawy górskiej, która zakłada spanie tylko w otoczeniu natury. Śpiwory powinny być lekkie, ciepłe, a także wygodne, aby każda noc była komfortowa. Takie właśnie śpiwory turystyczne proponują marki Aura, Deuter, czy Fjord Nansen, które dostępne są w sklepie internetowym e-horyzont.pl. Śpiwory puchowe wypełnione są puchem, który chroni ciało przed wychłodzeniem nawet przy bardzo niskich temperaturach. Jednocześnie zapewnia on dużą przepuszczalność powietrza, dzięki czemu osoba śpiąca w śpiworze może czuć się komfortowo, odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Puch o wysokiej sprężystości zapewnia także jego lekkość. Dzięki temu śpiwór nie stanowi dodatkowego obciążenia podczas wędrówek. Ponadto śpiwory z puchowym wypełnieniem dobrze się kompresuję, co za tym idzie – nie zajmują dużo miejsca w bagażu.

Komfort i funkcjonalność – śpiwory puchowe

Śpiwory turystyczne z wypełnieniem z naturalnego puchu przede wszystkim bardzo dobrze utrzymują ciepło. Niezależnie od tego, na jaki śpiwór się zdecydujemy, komfort snu mamy gwarantowany. Śpiwory puchowe są wyposażone w profilowane kaptury, ocieplane kołnierze oraz otwory wentylacyjne. W zależności od modelu, dzięki zamkom błyskawicznym możemy połączyć dwa śpiwory – idealne rozwiązanie dla podróżujących par lub osób podróżujących z dzieckiem. Dostępne są również modele w kształcie „mumii”, które bardzo szczelnie okrywają całe ciało.

Śpiwór puchowy idealny w podróży

Każdy śpiwór turystyczny posiada pokrowiec, który pozwala na spakowanie go do podróży. Dzięki pokrowcom śpiwory nie zajmują dużo miejsca, również wtedy, gdy są przechowywane w domu. Śpiwory są wykonane z bardzo trwałych oraz wytrzymałych materiałów, które przetrwają nawet w ekstremalnych warunkach. O higienę dbają specjalne nici antybakteryjne, które zostały wplecione po wewnętrznej stronie śpiwora. Dzięki temu śpiwory  są najlepszym wyborem na górskie wyprawy lub wycieczki pod namiot. Śpiwór puchowy to niezbędny element każdego biwaku oraz wyprawy górskiej, która zakłada spanie w otoczeniu natury.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.