NAMIOTY 4-OSOBOWE i więcej

Wybierasz się na biwak ze znajomymi lub rodziną? Zdecyduj się na namiot czteroosobowy dostępny na e-horyzont.pl. Większy namiot to zawsze gwarancja udanego wypoczynku i snu. Planujesz urlop w mniejszym gronie, ale chcesz mieć dużo miejsca na sprzęt i bagaż? Zabierz ze sobą namiot 4-osobowy. Łatwe w rozkładaniu, przestronne oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź je w terenie.

na stronę
 1. Namiot rodzinny Pinguin CAMPUS 5 DURALU green
  .
  Namiot rodzinny Pinguin CAMPUS 5 DURALU green

  Pinguin

  Cena 2 229,00 zł Od 1 649,00 zł
 2. Namiot turystyczny Pinguin TORNADO 4 green
  .
  Namiot turystyczny Pinguin TORNADO 4 green

  Pinguin

  Cena 1 089,00 zł Od 739,99 zł
 3. Namiot rodzinny Pinguin BASE CAMP blue
  .
  Namiot rodzinny Pinguin BASE CAMP blue

  Pinguin

  Cena 1 999,00 zł Od 1 299,99 zł
 4. Rodzinny namiot turystyczny Pinguin INTERVAL 4 blue
  .
  Rodzinny namiot turystyczny Pinguin INTERVAL 4 blue

  Pinguin

  Cena 2 189,00 zł Od 1 449,99 zł
 5. Namiot turystyczny Pinguin GEMINI 210 green
  .
  Namiot turystyczny Pinguin GEMINI 210 green

  Pinguin

  Cena 1 129,00 zł Od 799,99 zł
 6. Namiot turystyczny Pinguin CAMPUS 4 green
  .
  Namiot turystyczny Pinguin CAMPUS 4 green

  Pinguin

  Cena 1 279,00 zł Od 849,99 zł
 7. Namiot rodzinny TRAVEL LODGE RT Slate Grey
  .
  Namiot rodzinny TRAVEL LODGE RT Slate Grey

  Jack Wolfskin

  Cena 4 949,00 zł Od 3 959,20 zł
 8. Namiot rodzinny GREAT DIVIDE RT Slate Grey
  .
  Namiot rodzinny GREAT DIVIDE RT Slate Grey

  Jack Wolfskin

  Cena 4 049,00 zł Od 3 239,20 zł
 9. Namiot czterosobowy GRAND ILLUSION IV Slate Grey
  .
  Namiot czterosobowy GRAND ILLUSION IV Slate Grey

  Jack Wolfskin

  Cena 2 249,00 zł Od 1 799,20 zł
 10. Namiot MALAGA IV beige
  Sale
  Namiot MALAGA IV beige

  Fjord Nansen

  Cena 1 099,90 zł Od 929,99 zł
na stronę

Różne oblicza namiotu czteroosobowego

Namioty czteroosobowe to niezbędny element wyposażenia podczas wyprawy większej liczby osób. Namioty turystyczne czteroosobowe należy wybierać przede wszystkim pod kątem ich użyteczności i przystosowania do specyficznych warunków atmosferycznych. Na początku musimy określić, gdzie dany namiot będzie nam służył – czy będziemy go zabierać samochodem na pole namiotowe, czy zamierzamy go wnieść na plecach na szczyt góry? W inny namiot warto inwestować, wybierając się na wyprawę w góry, nad jezioro z rodziną, na wycieczkę rowerową, trekking, inny też w zależności od pory roku.

Funkcjonalność i wygoda – namioty czteroosobowe

W naszym sklepie turystycznym e-horyzont.pl znajdziesz zarówno duży namiot czteroosobowy – dwie sypialnie, a także namiot czteroosobowy z przedsionkiem, jak również zaawansowany technologicznie namiot ekspedycyjny – ultralekki i niezwykle wytrzymały, w którym cała grupa znajdzie bezpieczne schronienie, pomimo trudnej pogody. Wszystkie oferowanie przez nas namioty czteroosobowe to wysokiej jakości sprzęt turystyczny oraz ekspedycyjny, który z pewnością sprawdzi się w zmiennych warunkach pogodowych. Nasze namioty charakteryzują się wysoką trwałością, szczelnością, dobrą wentylacją, a w ich wnętrzach znajduje się wiele praktycznych kieszeni i zaczepów, ułatwiających utrzymanie porządku. W e-horyzont znajdziesz namioty czteroosobowe najlepszych marek, z dużym doświadczeniem na rynku outdoorowym, takich jak np.: Jack Wolfskin, Pinguin, czy Fjord Nansen.

Namioty czteroosobowe i wieloosobowe – idealne na biwak

Spokój, szum drzew i smak ciepłej herbaty popijanej na krześle turystycznym przed wieloosobowym namiotem turystycznym… Brzmi dobrze prawda? Na grupowe wyjazdy z rodziną, czy znajomymi idealnym rozwiązaniem okazuje się namiot z dużą ilością sypialni oraz przestronnym przedsionkiem. Dzięki temu każdy z podróżników ma miejsce dla siebie i na swój bagaż. Natomiast duża część wspólna pozwala na komfortowe rozstawienie mebli (krzeseł, stołu turystycznego, czy szafy) oraz daje możliwość komfortowego gotowania nawet podczas deszczu. Namioty rodzinne konstruowane są w taki sposób, by ułatwiały łatwą organizację wewnątrz, dlatego w modelach dostępnych na e-horyzont.pl znajdziesz dużą ilość kieszeni i przegród pozwalających na wygodne rozmieszczenie bagażu.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.