Buty ACTIVATE LOW M dark steel

Ocena:
90%
Cena 389,99 zł Od 269,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
4028611-6032
Wygodne buty to podstawa. Warto również zadbać o ich wielofunkcyjność. Buty Activate Low Men sprawią, że każda wędrówka będzie komfortowa – będziesz chciał pokonać więcej szlaków i jeszcze więcej kilometrów. Jak wyglądają buty Activate Low Men? Charakteryzuje je sportowy i nowoczesny design doceniany przez wielu mężczyzn. Poza wyglądem ważny jest ich również techniczny wygląd a więc odpowiedni, komfortowy krój. Najważniejsze jest idealne dopasowanie w obszarze pięty i śródstopia oraz amortyzacja pięt. Przemierzanie szlaków w takich warunkach to czysta przyjemność. Warto wspomnieć o elastycznej podeszwie – sprawdzi się ona nie tylko na tradycyjnych drogach ale też na leśnych ścieżkach i łąkach.Warto wspomnieć, że do ich produkcji wykorzystano całkowicie syntetyczne materiały, zapewniające dużą wytrzymałość ale też w pełni nienasiąkliwe i szybkoschnące. Głównym materiałem wykorzystanym do jego produkcji jest AIR FLOW MESH, który jest szybkoschnącym, mocnym materiałem siatkowym o delikatnej strukturze 3D oraz nienasiąkliwym i wytrzymałym materiałem tekstylnym. Dla kogo buty? Dla mężczyzn poszukujących komfortowego i bezpiecznego zabezpieczenia stóp podczas wielokilometrowych wędrówek.


Informacje dodatkowe:

 • AIR FLOW MESH: szybkoschnący, mocny materiał siatkowy o delikatnej strukturze 3D oraz nienasiąkliwy, wytrzymały materiał tekstylny
 • CIRCULINER: oddychająca, szybkoschnąca wyściółka poliestrowa
 • COMFORT FIT: komfortowy krój, dobre dopasowanie w obszarze pięty i śródstopia, amortyzacja pięty
 • CUSHION PAD: dobrze amortyzująca podeszwa środkowa z tworzywa EVA
 • MULTIFUNCTIONAL GRIP SYSTEM: specjalne ukształtowanie profilu, zapewniające wielofunkcyjność
 • ochrona palców
 • WOLF CRUISE: lekka, elastyczna podeszwa hikingowa
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał AIR FLOW MESH
Materiał uzupełniający SYNTHETIC
Podeszwa Jack Wolfskin WOLF CRUISE
Technologie CUSHION PAD, COMFORT FIT, MULTIFUNCTIONAL GRIP SYSTEM
Waga 610 g / para (rozmiar 8)
Wyściółka CIRCULINER (100% poliester)

CUSHION PAD – to technologia, która polega na dodatkowym zastosowaniu warstwy z pianki EVA w podeszwie, co zapewnia zwiększoną amortyzację oraz wygodę podczas stawiania każdego kroku.

COMFORT FIT – to podeszwa o wspomagająca amortyzację z anatomicznie ukształtowaną wkładką oraz dokładnie dopasowanym miejscem na piętę. Podeszwa dostosowuje się dynamicznie do stopy i daje jej oparcie dokładnie tam, gdzie tego potrzebuje.

MULTIFUNCTIONAL GRIP SYSTEM – to specjalnie zaprojektowany bieżnik, który dzięki wielofunkcyjnemu profilowi ułatwia wędrówki.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Buty ACTIVATE LOW M dark steel
Twoja ocena

• MĘŻCZYŹNI

długość stopy
(w mm)
rozmiar UK rozmiar EUR
242 6,0 39,5
246 6,5 40
250 7,0 40,5
255 7,5 41
259 8,0 42
263 8,5 42,5
267 9,0 43
272 9,5 44
276 10,0 44,5
280 10,5 45
284 11,0 45,5
289 11,5 46
293 12,0 47
297 12,5 48
301 13,0 48
309 14,0 49
317 15,0 50

UWAGA! W naszym sklepie obuwie oferowane jest wg rozmiarówki angielskiej /UK/ lub europejskiej /EUR/ - rozmiarówka amerykańska /US/ nie jest stosowana.

Aby dopasować swój rozmiar należy zmierzyć długość stopy w skarpetce i na podstawie wyniku pomiaru wyszukać w tabeli odpowiadający jej rozmiar UK lub EUR.

O czym warto pamiętać przy dobieraniu rozmiaru obuwia:

 • długość stopy zmienia się w ciagu dnia i w miarę narastającego zmęczenia, jej pomiaru najlepiej dokonywać w połowie dnia, przy średnim zmęczeniu.
 • najdokładniejszy pomiar długości stopy można uzyskać przez obrysowanie jej na kartce papieru i zmierzenie linijką odległości od końca dużego palca do końca pięty
 • pomocniczo można zmierzyć długość wkładki w dotychczas noszonym obuwiu, jednak należy pamiętać, że długość profilowanej wkładki w butach trekkingowych (i długość wyściółki w sandałach turystycznych) jest zwykle o kilka milimetrów dłuższa od długości stopy.
 • buty powinny być dobierane z pewnym naddatkiem, wg fachowych opracowań powinien on wynosić do 5% długości stopy.
 • buty różnych producentów mogą różnić się wielkością o kilka milimetrów, mimo że oznaczone są tym samym rozmiarem.
 • obuwie wspinaczkowe produkowane jest wg standardowej rozmiarówki, jednak długość buta wspinaczkowego zwykle jest znacznie mniejsza od jego odpowiednika wśród zwykłych butów - wynika to ze specyfiki jego pracy, gdzie but powinien być ściśle dopasowany do stopy, palce podkurczone, brak jakichkolwiek wolnych przestrzeni wewnątrz.
  Buty wspinaczkowe należy dobierać w stosunku 1:1 (czyli jeśli nosisz na codzień rozmiar 9 - w butach wspinaczkowych Twoim rozmiarem także jest 9). Dobierz rozmiar tak, by wykluczyć wolną przestrzeń w bucie - ale bez przesady, but nie może katować stopy! Gdy staniesz na palcach - nie możesz czuć ostrego bólu. Buty przymierzaj po południu - na początku dnia stopa jest mniejsza niż po całym dniu chodzenia i pracy.
 • Sandały - sandały Jack Wolfskin występują wyłącznie w pełnych rozmiarach. Oznacza, to że nie są dostępne rozmiary typu 7,5; 10,5 itp. 
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.