Koce turystyczne

Biwak, piknik, relaks na plaży lub polanie? We wszystkich tych przypadkach świetnie sprawdzi się koc turystyczny. Złożony i spakowany do specjalnego pokrowca zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu zmieści się do każdego bagażu, jednocześnie nie stanowiąc zbytniego obciążenia. Zabierz go ze sobą wszędzie tam, gdzie planujesz wypoczynek na świeżym powietrzu. W ofercie sklepu e-horyzont.pl znajdziesz koce turystyczne najlepszych marek – np. Ticket To The Moon.

na stronę
  1. Duży koc plażowy BEACH BLANKET 39/09 royal blue/light blue
    .
    Duży koc plażowy BEACH BLANKET 39/09 royal blue/light blue

    Ticket To The Moon

    Cena 119,99 zł Od 107,99 zł
na stronę

Wybór koców turystycznych na e-horyzont.pl

Koc turystyczny to nieodzowny element udanego biwaku. Sprawdza się idealnie podczas każdej podróży i w trakcie spędzania czasu w outdoorze. Charakteryzuje się dużą funkcjonalnością i wytrzymałością. W e-horyzont.pl znajdziesz koce turystyczne cenionych na rynku marek, takich jak Ticket To The Moon, czy Relags. Koce turystyczne indonezyjskiej firmy Ticket To The Moon to produkty wysokiej jakości sprawdzające się do wypoczynku na świeżym powietrzu. Wyposażone są w bieszenie balastowe, które do napełnieniu piaskiem nie podwijają się i nie ulegają podmuchom wiatru. Natomiast koce od marki Relags to nie tylko rozwiązanie na piknik. Może posłużyć jako warstwa izolująca rozłożona pod namiotem oraz jako koc ratunkowy do ochrony przed wychłodzeniem lub przegrzaniem.

Cechy koców turystycznych

By koc turystyczny dobrze spełniał swoje zadanie, czyli sprawdzał się w podróży oraz na pikniku powinien posiadać pewne cechy, które podnoszą komfort użytkowania. Koce dostępne w sklepie e-horyzont.pl wykonane są z wytrzymałych na przetarcia oraz rozdarcia materiałów. Dodatkowo marka Ticket To The Moon produkuje swoje produkty z wysokiej jakości nylonu typu „spadochronowego”. Jest przyjemny dla skóry, odporny na utratę koloru oraz zawilgocenia. Dodatkowo szybko wysycha, dlatego jest idealnym rozwiązaniem na plażę. Wyposażony jest w kieszenie balastowe, które po napełnieniu piaskiem sprawiają, że nawet podczas wietrznych dni koc się nie podwija. By koce turystyczne były komfortowe, powinny mieć duże rozmiary po rozłożeniu, ale małe po złożeniu i mieścić się do małego pokrowca, który ułatwia transport.

Koc turystyczny – niezbędny na biwaku

Na biwaku nie może zabraknąć koca piknikowego, osłony przed słońcem oraz warstwy izolującej od zimna z podłoża. To wszystko zapewnia nam dobrej jakości koc turystyczny. Przede wszystkim umożliwia komfortowe biwakowanie. Sprawdza się także na plaży oraz podczas pikniku. Koce turystyczne z warstwą z metalizowanej folii stanowią dobrą izolację, dlatego nadają się jako dodatkowo podłoga pod namiot, by utrzymać ciepło. Niektóre modele posiadają mocowania, które pozwalają zawiesić je jako daszek chroniący przed słońcem i szkodliwym promieniowaniem UV.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.