Czas i koszty dostawy

CENNIK DOSTAW:

 • Przesyłki o wartości od 99 zł - dostawa GRATIS!
 • Przesyłek o wartości powyżej 1000 zł nie wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 • Szczegółowe informacje na temat kosztów i sposobów dostawy:

 

sposób dostawy

wartość zamówienia:
poniżej 99 zł

wartość zamówienia
od 99 zł

Kurier GLS Poland - płatność przelewem lub kartą/płatność za pobraniem

10 zł / 12 zł

gratis

Paczkomaty InPost - płatność przelewem lub kartą

10 zł

gratis

Poczta Polska - płatność przelewem lub kartą/płatność za pobraniem

10 zł / 12 zł

gratis

Odbiór osobisty w sklepie "Horyzont' lub Jack Wolfskin - płatność przelewem lub kartą

 gratis  gratis

 


 

PRZEWIDYWANY TERMIN WYSYŁKI ZAMÓWIENIA I CZAS DOSTAWY, STATUSY ZAMÓWIEŃ

TERMIN OTRZYMANIA PRZESYŁKI = termin wysyłki + czas dostawy

PRRZEWIDYWANY TEMIN WYSYŁKI (czas realizacji) zamówienia oznacza maksymalny czas, jaki upłynie od momentu jego złożenia (w godzinach pracy sklepu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00) do skompletowania jego zawartości i przekazania paczki do spedycji (Paczkomatów 24/7, firm kurierskich i Poczty Polskiej).
Czas ten jest podawany w dniach roboczych, liczonych od godziny 10:00 - zamówienia złożone po tej godzinie mogą zostać przesunięte do realizacji w następnym dniu roboczym.
PRZEWIDYWANY TERMIN WYSYŁKI uzależniony jest od lokalizacji produktu w naszych magazynach i ew. rodzaju odbioru (dot. odbioru osobistego).

 • 1-2 dni robocze - produkt znaduje się w naszym magazynie centralnym w Gdyni, przewidywany termin wysyłki wynosi 1-2 dni robocze,
 • 3-5 dni roboczych  - produkt znaduje się w magazynie Jack Wolfskin w Niemczech lub w naszym magazynie-filii w Polsce, przewidywany termin wysyłki wynosi 3-5 dni roboczych,
 • zamówienie z odbiorem osobistym w wybranym sklepie "Horyzont" lub Jack Wolfskin: przewidywany termin wysyłki do wybranego sklepu wynosi 3-5 dni roboczych.

W praktyce przewidywany termin wysyłki może być znacznie skrócony, natomiast w uzasadnionych przypadkach (okres przedświąteczny, inwentaryzacja, itp.) okres ten może ulec wydłużeniu - o takich opóźnieniach obsługa sklepu poinformuje klienta mailem i/lub w komentarzach do zamówienia.

Uwaga! 
Obecność w zamówieniu na kilka produktów jednego produktu z przewidywanym terminem wysyłki "3-5 dni roboczych" określa pzrewidywany termin wysyłki całego zamówienia na 3-5 dni roboczych.
 
Zamówienia z odbiorem osobistym w wybranym sklepie "Horyzont" lub Jack Wolfskin są wysyłane do wybranego sklepu w terminie 3 do 5 dni roboczych.

W przypadku gdy ilość produktów w zamówieniu przekroczy ilość produktów dostępnych w magazynie centralnym w Gdyni i zajdzie konieczność sprowadzenia ich z magazynu Jack Wolfskin w Niemczech lub z magazynów filialnych w Polsce, termin wysyłki może ulec wydłużeniu - o takiej zmianie klient zostanie poinformowany przez obsługę sklepu.

CZAS DOSTAWY (transportu) zamówień zrealizowanych, dostarczanych za pośrednictwem:

 • InPost Paczkomaty 24/7 - 1-2 dni,
 • Firmy kurierskiej GLS Poland - 1-2 dni robocze,
 • Poczty Polskiej (paczka 48) - 2 dni robocze,
  Uwaga! W okresie przedświatecznym pocztowa przesyłka priorytetowa może być znacznie opóźniona.
 • Odbiór osobisty w wybranym sklepie "Horyzont" lub Jack Wolfskin - 1 dzień roboczy,

RODZAJE STATUSÓW ZAMÓWIENIA:

 • nowe - oznacza poprawne zakończenie zakupów przez klienta, zamówienie trafia do systemu sklepu internetowego i oczekuje na rozpoczęcie procesu realizacji zamówienia,
 • opłacone - oznacza poprawne zakończenie zakupów przez klienta, zamówienie trafia do systemu sklepu internetowego i oczekuje na rozpoczęcie procesu realizacji zamówienia,
 • w realizacji  - zamówienie oczekuje na zakończenie etapu realizacji: weryfikację i skompletowanie towaru, uregulowanie płatności, przekazanie do wysyłki. 
  Uwaga, na tym etapie obsługa sklepu informuje klienta o ewentualnych problemach - braku danych adresowych koniecznych do wysyłki, opóźnieniach, braku towaru, itp. - informacje te są przesyłane e-mailem oraz umieszczane w danych zamówienia na koncie klienta (u klientów zalogowanych).
 • wysłane - zamówienie zostało zrealizowane i wysłane do klienta,
 • anulowane - zamówienie zostało anulowane.

Status zamówienia klient z założonym w sklepie kontem może sprawdzić po zalogowaniu, w zakładce "zamówienia" (szczegóły dotyczące danego zamówienia, jego zawartość oraz ew. informacje od obsługi sklepu znajdują się w linku "Zobacz").

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.