Kije trekkingowe Black Diamond WOMEN'S TRAIL PRO aegean

Cena 479,90 zł Od 359,00 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
793661401025
Wygodne, lekkie i bardzo wytrzymałe kije trekkingowe WOMEN'S  TRAIL PRO, z innowacyjnym system regulacji długości to rewelacyjne kijki przeznaczone do wędrówek turystycznych o każdej porze roku. Zostały zaprojektowane specjalnie dla aktywnych  kobiet w podróży. Pastelowe kolory kijków są ich charakterystycznym znakiem firmowym!

Kije trekkingowe Black Diamond model Women's Trail Pro zostały zaprojektowane dla kobiety potrzebującej kijków do wędrówki po świecie, o każdej porze roku i w każdym terenie - od nadmorskich nizin po Góry Wysokie. Sprawdzą się zarówno na piasku jak i w terenie skalistym, poradzą sobie z błotem i śniegiem. Podczas marszu z plecakiem turystycznym kijki trekkingowe odciążą stawy i kręgosłup. W trakcie wędrówki ułatwią chodzenie dzięki nadaniu rytmu krokom, ograniczą też zmęczenie nóg i stóp.

Kije trekkingowe WOMEN'S TRAIL PRO to kije trzyczęściowe, wyposażone w innowacyjny system blokowania FlickLock Pro oraz blokadę w technologii SmashLock. Wygodne rękojeści wyłożone miękką pianką nie zmęczą damskiej dłoni podczas użytkowania. Po złożeniu kije zajmują bardzo mało miejsca i są wygodne w transporcie.

Szczegóły:

 • Kije Black Diamond WOMEN'S TRAIL wyposażono w system blokowania FLICKLOCK PRO z aluminiowymi zaciskami (w górnej części kijków) oraz automatyczną blokadę SmashLock (w dolnej części kijków) - elementy te pozwalają na wygodną regulację długości oraz ułatwiają ich składanie, także w niskich temperaturach, nawet w rękawiczkach
 • Miękkie rękojeści z pianki EVA, zapewniają komfort podczas marszu.
 • Regulowane mocne a zarazem miękkie taśmy (wykonane w technologii zaczerpniętej z uprzęży wspinaczkowych Black Diamond), zapewniają pewny chwyt (istotny zwłaszcza w trudnym terenie) oraz niezbędny komfort
 • Poniżej rękojeści kijki są otoczone miękką pianką EVA, umożliwiającą tzw. "dolny chwyt", co jest bardzo przydatne przy stromych podejściach, gdy nie chcemy zmieniać długości kijów
 • Wymienne końcówki Tech Tips zakończone wytrzymałymi grotami widiowymi (z węglików spiekanych)
 • Wyposażone w talerzyki trekkingowe letnie o średnicy 4 cm (talerzyki zimowe Powder Basket i Freeride Basket do nabycia osobno)
 • Do chodzenia po twardym płaskim podłożu (asfalt, chodnik, itp.) zalecane jest założenie gumowych osłon na groty (do nabycia osobno)
 • Cena za parę kijków.Sugerowane ustawienie długości dla wzrostu użytkownika:

 • dla wzrostu do 154 cm - długość całkowita: 100 cm
 • dla wzrostu 154-171 cm - długość całkowita: 110 cm
 • dla wzrostu 172-182 cm - długość całkowita: 120 cm
 • dla wzrostu od 183 cm - długość całkowita: 130 cm
Więcej informacji
Długość użytkowa 95-125 cm
Grot widia
Marka Black Diamond
Materiał stop aluminium 7075
Rękojeść pianka EVA
System blokowania FlicLock Pro
Technologie SmashLock
Waga 506g (para)
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Kije trekkingowe Black Diamond WOMEN'S TRAIL PRO aegean
Twoja ocena
Powiązane produkty
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.