Mały plecak dziecięcy BUTTERCUP Fuchsia

Od 139,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
2003761_2047

Dziecko od najmłodszych lat usamodzielnia się między innymi dzięki przedmiotom, które ułatwiają mu organizowanie przestrzeni i czasu. Plecak jest znakomitym prezentem dla małego odkrywcy, ponieważ uczy pilnowania i przenoszenia rzeczy, które są w danej sytuacji najbardziej potrzebne. Poznaj model dziecięcy BUTTERCUP, najmniejszy wariant w kolekcji JACK WOLFSKIN.

Kolorowy plecak Jack Wolfskin jest przeznaczony dla maluchów już od drugiego roku życia. Lekkość materiału CROSS RIP 300D znakomicie łączy się z jego wytrzymałością na rozdarcia.

Oprócz komory głównej z kieszenią wewnętrzną do dyspozycji oddano kieszeń przednią z małą komorą wewnętrzną oraz dwie siatkowe kieszenie wewnętrzne. Plecak dziecięcy BUTTERCUP może służyć do przenoszenia mniejszych zabawek, drugiego śniadania czy bidonu z napojem. Dla bezpieczeństwa przymocowano elementy odblaskowe, a dla najmłodszych, dodatkową atrakcją jest tabliczka do odrysowywania kształtów, połączona z linijką, gdzie rodzic może umieścić swoje dane, na wypadek zgubienia plecaczka.


Informacje dodatkowe:

 • SNUGGLE UP: wygodny system nośny z szerokimi paskami na ramiona, wyjątkowo dobrze rozkładający ciężar
 • regulowany i odpinany pas piersiowy
 • tabliczka na dane właściciela z szablonem do rysowania i linijką
 • wyściełane dno
 • elementy odblaskowe
 • komora główna z komorą wewnętrzną, kieszeń przednia z małą komorą wewnętrzną i 2 elastyczne siatkowe kieszenie zewnętrzne
 • okienko na dane właściciela
 • CROSS RIP 300D: wytrzymała na rozdarcia, lekka tkanina ze wzmacniającymi nićmi
 • odpowiedni dla dzieci od 2 roku życia
Szczegóły
Materiał dna CROSS RIP 300D (100% poliester)
Materiał korpusu CROSS RIP 300D (100% poliester)
System nośny SNUGGLE UP
Technologie SNUGGLE UP, bluesign™, 100% PFC FREE
Wymiary zewnętrzne max (wys. x szer. x głęb.) 28 x 22 x 18 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 270g
Kolor producenta fuchsia
Pojemność 4,5 L

SNUGGLE UP to niezwykle wygodny system nośny stosowany w plecakach codziennych. Zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru dzięki połączonym pasom naramiennym. Uczucie komfortu wspomaga miękki, w pełni wyściełany tył.

Zalety systemu SNUGGLE UP:

 • miękkie, komfortowe dopasowanie do ramion i pleców użytkownika,
 • równomierne rozłożenie obciążenia,
 • miękka, elastyczna wyściółka,
 • w wariancie damskim – SNUGGLE UP WOMEN – system nośny dopasowany jest do damskiej sylwetki, a pasy do regulacji są chowane w pasy naramienne,
 • w największych plecakach występuje w wariancie SNUGGLE UP PLUS, gdzie pojawia się grubsza wyściółka i centralny kanał wentylacyjny.
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Mały plecak dziecięcy BUTTERCUP Fuchsia
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.