Mugga

Repelenty Mugga to skuteczna ochrona przed komarami i kleszczami. Produkty Mugga powstają w belgijskiej firmie Jaico RDP NV od ponad 30 lat. Firma współpracuje z różnymi ośrodkami badawczymi m.in. z Instytutem Zdrowia w Szwajcarii, co daje gwarancję skuteczności. W ofercie marki Mugga dostępnej na e-horyzont.pl znajdziemy takie środki jak: spray na komary i kleszcze, balsamy po ukąszeniu czy mleczko na komary. Repelenty Mugga polecane są przez WHO dla osób wyjeżdżających w tereny objęte zagrożeniem występowania malarii.

na stronę
na stronę

Marka Mugga oferuje środki odstraszające kleszcze i komary. Produkcją preparatów marki zajmuje się, działająca od ponad 30 lat, belgijska firma Jaico RDP NV. Produkty marki Mugga są poddawane szczegółowym badaniom, które potwierdzają ich skuteczność i bezpieczeństwo. Stosowanie repelentów Mugga jest działaniem profilaktycznym. Preparaty aplikuje się na skórę, bezpośrednio przed wyjściem do miejsca, w którym jest się narażonym na ugryzienie.

W ofercie marki znajdują się także produkty przeznaczone do stosowania po ukąszeniu owada, poparzeniu przez meduzę lub roślinę. Aplikowany miejscowo balsam natychmiast zmniejsza dolegliwości bólowe. Z produktów Mugga korzystają miłośnicy wypraw po lasach, górach, a także osoby, które spędzają czas na łonie natury. Repelenty, poza kleszczami i komarami, działają odstraszająco na inne owady. Osobną kategorię stanowią natomiast preparaty odstraszające komary tropikalne. Korzystają z nich osoby podróżujące do państw, w których występują owady przenoszące choroby.

Repelenty marki Mugga dostępne są między innymi w postaci sprayów, jednak najbardziej uznanym produktem marki jest Mugga roll-on w postaci mleczka. W asortymencie oprócz środków odstraszających kleszcze i komary znajdziemy kosmetyki do opalania i akcesoria turystyczne.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.