Saltic

Buty Saltic to jedne z najczęściej wybieranych butów wspinaczkowych zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów. Czeska marka od ponad 25 lat stale poszerza swoją ofertę i udoskonala powstałe już modele. Liczne testy i badania pozwalają na wprowadzenie nowoczesnych technologii, które zapewniają jeszcze większy komfort podczas wspinaczki. Buty wspinaczkowe Saltic możesz dopasować do siebie nie tylko pod względem stopnia zaawansowania. Możesz również zdecydować o sposobie zakładania, dostępne są modele na rzepy jak i sznurowane. Wśród interesujących kolorów znajdziesz idealne buty wspinaczkowe damskie jak i męskie.
na stronę
 1. Buty wspinaczkowe AVAX
  Buty wspinaczkowe AVAX

  Saltic

  Cena 339,99 zł Od 236,99 zł
 2. Sandały TREK red
  Sandały TREK red

  Saltic

  Cena 189,99 zł Od 131,99 zł
 3. Buty wspinaczkowe ARROW
  Buty wspinaczkowe ARROW

  Saltic

  Cena 339,99 zł Od 236,99 zł
 4. Buty wspinaczkowe Q-STEP
  Buty wspinaczkowe Q-STEP

  Saltic

  Cena 379,99 zł Od 264,99 zł
 5. Buty wspinaczkowe TANAKA
  Buty wspinaczkowe TANAKA

  Saltic

  Cena 329,99 zł Od 229,99 zł
 6. Buty wspinaczkowe SPEED
  Buty wspinaczkowe SPEED

  Saltic

  Cena 329,99 zł Od 229,99 zł
 7. Buty wspinaczkowe SPIRIT
  Buty wspinaczkowe SPIRIT

  Saltic

  Cena 279,99 zł Od 194,99 zł
 8. Buty wspinaczkowe VAMPIR
  Buty wspinaczkowe VAMPIR

  Saltic

  Cena 339,99 zł Od 236,99 zł
na stronę

O marce Saltic

Saltic to czeska marka, która od lat specjalizuje się w butach wspinaczkowych. Marka obecna jest na rynku od dwudziestu pięciu lat, stale poszerzając swoją ofertę i doskonaląc znane i popularne modele. W asortymencie marki Saltic znajdują się również sandały, akcesoria oraz ubrania turystyczne. W sklepie turystycznym e-horyzont.pl znajdziesz zarówno buty wspinaczkowe jak i sandały. Doświadczenie, zaangażowanie, pasja – tak można krótko określić tę czeską firmę. Saltic przykłada dużą uwagę do innowacji, a zespół ekspertów prowadzi liczne badania mające na celu uzyskanie możliwie najbardziej zadowalającego rezultatu, którym będą idealne buty wspinaczkowe.

Buty wspinaczkowe Saltic

Buty wspinaczkowe Saltic cechuje kreatywny design, który umiejętnie łączy nowoczesność z tradycją. Obuwie wspinaczkowe jest lekkie, bardzo dobrze dopasowuje do kształtu stopy oraz zapewnia dobrą wentylację powietrza. Buty Saltic utrzymują stopę w odpowiedniej pozycji, minimalizując ryzyko przeciążenia czy kontuzji. To wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Saltic wybiera surowce najwyższej jakości, aby uzyskać gwarancję zadowolenia klientów. Marka współpracuje również z wieloma podróżnikami, sportowcami, którzy testują produkty i dzielą się wszelkimi spostrzeżeniami na ich temat. Marka oraz buty wspinaczkowe Saltic obecne są nie tylko na europejskich rynkach, ale również w Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii oraz Azji.

Saltic – buty dla każdego wspinacza

Buty dla wspinacza Saltic możemy dopasować do swoich potrzeb oraz umiejętności. W ofercie znajdziemy buty dla początkujących wspinaczy jak i tych bardziej zaawansowanych czy profesjonalistów. Obuwie możemy wybrać również pod względem systemu zakładania, część modeli zapinana jest na mocne rzepy, dzięki którym w parę chwil założysz i zdejmiesz swoje buty. Dostępne są także buty wspinaczkowe sznurowane, które możesz dopasować wedle swoich preferencji. Saltic to buty przeznaczone zarówno do górskiej wspinaczki jak i treningu na ściankach wspinaczkowych.

Sprawdź także buty wspinaczkowe innych marek:

Buty wspinaczkowe La Sportiva               Buty wspinaczkowe Five Ten

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.