1. Plecak na laptopa ALLEYCAT 18 PACK orange grid
  Plecak na laptopa ALLEYCAT 18 PACK orange grid
  Cena 439,99 zł Od 389,99 zł

  Jack Wolfskin

 2. Plecak na laptopa ALLEYCAT 18 PACK black grid
  Plecak na laptopa ALLEYCAT 18 PACK black grid
  Cena 439,99 zł Od 389,99 zł

  Jack Wolfskin

 3. Plecak na laptopa ALLEYCAT 18 PACK port wine grid
  Plecak na laptopa ALLEYCAT 18 PACK port wine grid
  Cena 439,99 zł Od 389,99 zł

  Jack Wolfskin

 4. Plecak na laptopa KINGS CROSS black
  Plecak na laptopa KINGS CROSS black
  Od 399,99 zł

  Jack Wolfskin

 5. Plecak na laptopa TRT 18 PACK phantom
  Plecak na laptopa TRT 18 PACK phantom
  Od 389,99 zł

  Jack Wolfskin

 6. Plecak na notebooka i tablet POWER ON 18 black
  Plecak na notebooka i tablet POWER ON 18 black
  Cena 599,99 zł Od 479,99 zł

  Jack Wolfskin

 7. Plecak na laptopa i tablet BONDI black
  Plecak na laptopa i tablet BONDI black
  Od 219,99 zł

  Jack Wolfskin

Elementy 1 do 24 48 całkowita

Plecaki na laptopa Jack Wolfskin

Do biura, na uczelnie czy na wycieczkę - plecak na laptopa

Plecak na laptopa Jack Wolfskin to specjalna konstrukcja oraz uniwersalny wygląd, który sprawia, że Twój plecak posłuży nie tylko do transportu komputera, ale także świetnie sprawdzi się na wyjeździe turystyczny. Plecak na notebooka Jack Wolfskin jest na tyle pojemny, aby pomieścić zarówno laptop, dodatkowe akcesoria oraz inne potrzebne rzeczy. W ofercie sklepu e-horyzont.pl znajdziesz plecaki na laptopa, które swoim wyglądem przypominają tradycyjne plecaki szkolne, plecaki o nowoczesnym i unikalnym designie, plecaki z dużymi rączkami, które można nosić jak torbę, a także plecaki na notebooka w kobiecym stylu.

Funkcjonalny plecak na laptopa

Wybierasz się na wycieczkę, a nie masz plecaka turystycznego lub miejskiego? Nie szkodzi. Zabierz swój plecak na laptop, który świetnie poradzi sobie na wędrówkach. Wiele modeli posiada pas biodrowy lub/i pas piersiowy, a także specjalny system nośny, który dba o równomierny rozkład obciążenia. Dodatkowo, wygodne pasy ramienne zapewnią komfort podczas użytkowania plecaka. Większość oferowanych modeli posiada organizer – czyli kieszonkę, w której znajdziesz małe przegródki na akcesoria biurowe, otwarte kieszonki czy karabinek na klucze.

Plecaki na laptopa – ochrona Twojego komputera

Plecaki na laptopa Jack Wolfskin zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, tak aby zapewnić najlepszą ochronę komputera. W czasie podróży nie unikniemy wstrząsów i przypadkowych uderzeń, dlatego też komora na laptopa jest specjalnie przygotowana na takie sytuacje. Miękka pianka czy wyściełane dno zapewniają skuteczną ochronę przed uszkodzeniem. Tradycyjne torby na laptop sygnalizują zawartość przez co jesteśmy bardziej narażeni na kradzież. W plecaku na laptop, komputer nie jest widoczny, w efekcie czego możemy czuć się pewniej i bezpieczniej.

Sprawdź plecaki na laptopa w sklepie e-horyzont.pl i wybierz (a jest w czym wybierać) najlepszy plecak dla siebie. Nieszablonowa stylistyka oraz wzornictwo sprawiają, że dla każdego znajdzie się ten właściwy plecak. Plecaki na laptopa Jack Wolfskin są na tyle funkcjonalne, aby na co dzień towarzyszyć Ci w biurze lub na uczelni, a gdy nadejdzie pora wyjazdu zmieniają się w pakowne plecaki turystyczne. 

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.