1. Męska kurtka The North Face IMPENDOR C-KNIT zinnia orange/asphalt grey
    Męska kurtka The North Face IMPENDOR C-KNIT zinnia orange/asphalt grey
    Cena 1 599,90 zł Od 1 049,99 zł

    The North Face

Kurtki Softshell The North Face

Czym jest softshell?

Softshellem nazywamy materiał wiatroodporny, który zazwyczaj używany jest odzieży turystycznej. Materiał jest także częściowo wodoodporny, dzięki temu, że wierzchnia warstwa została pokryta hydrofobową powłoką DWR. Kurtki softshellowe mogą występować w różnych grubościach, w efekcie czego możemy dobrać kurtkę do panujących warunków atmosferycznych. Wybór kurtki softshellowej zależy od jej przeznaczenia oraz częstotliwości z jaką będziemy korzystać z kurtki.

Softshell The North Face do zadań specjalnych

Wśród kurtek na stronie sklepu e-horyzont.pl znajdziemy kurtki The North Face na każdą okazję. Dostępne są m.in. kurtki softshellowe z membraną, które powinniśmy rozważyć w przypadku gdy na świeżym powietrzu spędzamy czas niezależnie od pogody. Zastosowanie membrany lub nienasiąkliwych tkanin sprawia, że podnosi się wodoodporność softshella. Jeśli planujemy intensywny wysiłek wybierzmy lekką i bardziej przewiewną kurtkę softshellową bez membrany. Marka The North Face opracowała technologię WindWall™, zastosowanie której sprawia, że materiał jest wytrzymały oraz elastyczny zapewniając przy tym maksymalny komfort użytkowania. Softshelle wykonane w tej technologii są wiatroszczelne oraz skutecznie odprowadzają nadmiar wilgoci na zewnątrz.

Kurtki softshell The North Face

Amerykański producent od lat tworzy odzież, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kurtki softshell The North Face tworzone są z myślą o osobach aktywnych, ceniących outdoor i sportowy tryb życia. W ofercie znajdziemy zarówno softshelle dla kobiet jak i mężczyzn. Dopasowane kroje, możliwość regulacji kaptura czy ściągaczu u dołu pozwalają na dobór odpowiedniej kurtki do sylwetki.

© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.