Uzdatnianie wody

Picie wody ze strumienia lub jeziora?  To żaden problem, jeśli posiadasz odpowiedni sprzęt. O czym mowa? Tabletki do uzdatniania wody oraz butelki z filtrem.  Takie proste rozwiązanie może zapewnić Ci stały dostęp do wody podczas długiej wyprawy, jeśli skończy się zapas wody w butelkach. W ofercie znajdziesz także rurki do bukłaków z filtrem oraz zestawy bukłak + rurka z filtrem. Zerknij na nasze sposoby na uzdatnienie wody.

Strona
na stronę
 1. Filtr do uzdatniania wody LIFESTRAW PERSONAL green
  Sale
  Filtr do uzdatniania wody LIFESTRAW PERSONAL green

  LifeStraw

  Cena 119,99 zł Od 109,99 zł
 2. Filtr do uzdatniania wody LIFESTRAW PERSONAL blue
  Sale
  Filtr do uzdatniania wody LIFESTRAW PERSONAL blue

  LifeStraw

  Cena 119,99 zł Od 109,99 zł
Strona
na stronę

Uzdatnianie wody w terenie

Akcesoria do uzdatniania wody sprawdzą się podczas każdej wędrówki i wyprawy. Ułatwią nam funkcjonowanie na łonie natury i zapewnią komfort. Wystarczy zaopatrzyć się w butelkę z filtrem, bukłak lub tabletki do uzdatniania wody, a nigdy więcej nie będzie musieli gorączkowo poszukiwać sklepu, aby kupić wodę do picia. To także bardzo pre-ekologiczne podejście: ograniczamy zbędne zużycie szkła i plastiku. W naszym sklepie znaleźć można różne produkty do uzdatniania wody. Aby zaoferować najwyższą jakość oferowanego towaru, zaufaliśmy takim markom jak Pinguin, Source, Katadyn, Steripen, Javel Aqua czy Water-to-go. W sprzedaży znajdują się filtry do uzdatniania wody pitnej, wstępne filtry wymienne, tabletki do uzdatniania wody, a także sól do uzdatniania wody.

Bezpieczne akcesoria do uzdatniania wody

Posiadamy również wężyki z filtrem do bukłaka, rurki konwersyjne z filtrem do butelek, bukłaki na wodę czy bukłaki na wodę z filtrem. Wybór jest na tyle różnorodny, że każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Podstawową zaletą wymienionych akcesoriów są solidne, bezpieczne i wolne od szkodliwych związków chemicznych materiały. Wszelkie oferowane przez nas butelki mają ergonomiczny i doskonale leżący w dłoni kształt. Filtry służące do uzdatniania wody usuwają z wody aż 99% bakterii i zanieczyszczeń. Eliminują szkodliwe wirusy, a także metale ciężkie i lotne związki organiczne. Innowacyjne systemy filtrujące pozwalają na napełnienie butelki wodą płynącą, opadową, a także stojącą. Możliwość mycia butelki z filtrem do uzdatniania wody w zmywarce pozwala na łatwe utrzymanie jej w czystości.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.